Wycieczki czterodniowe


Cena zawiera:
autokar, opiekę pilota – kierownika wycieczki, ubezpieczenie NNW,
wszelkie opłaty związane z programem (bilety do zwiedzanych obiektów, parkingi, itp.),
noclegi – w zależności od terminu rezerwacji i terminu imprezy pokoje 2,3,4,5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym,
wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje lub obiadokolacje zgodnie z programem wycieczki), opiekę przewodnika miejscowego,
1 osoba kadry pedagogicznej bezpłatnie na 20 uczestników płacących, upominki i dyplomy dla uczestników wycieczki.

Cena nie zawiera: dodatkowych atrakcji powstałych w trakcie wycieczki.

Programy wszystkich imprez podane są w wersji standardowej.

Dokładna cena uzależniona jest od ilości uczestników, ich wieku, terminu imprezy oraz daty jej rezerwacji.
Każdą imprezę można modyfikować zgodnie z możliwościami i życzeniami Klienta!!!

Dokładną kalkulację oferty otrzymacie Państwo bezpłatnie!!!

Kulturalno - rekreacyjne

beskidslaski

BESKID ŚLĄSKI I ŻYWIECKI

Bardzo atrakcyjne krajobrazowo krainy z zachowanym specyficznym charakterem: wyniosłe szczyty, uzdrowiska z urzekającym pięknem przyrody, góralskie wioski. Zwiedzimy Jasną Górę – światowe miejsce pielgrzymkowe, malowniczo położone kurorty oraz zabytki o wieloletniej historii.

urokibezkidzkiejprzyrody

UROKI BIESZCZADZKIEJ PRZYRODY

Bieszczady – malownicze krajobrazy tej tajemniczej krainy urzekły już niejednego turystę. Jeszcze 40 lat temu brakowało tu nawet dróg, dziś zapraszamy do podziwiania piękna Bieszczad w całej ich krasie. Prześliczne krajobrazy, ogromne przestrzenie same otaczają turystę, gdzie tylko odwróci wzrok.

tatry-zakopianskikklimat

ZAKOPIAŃSKI KLIMAT

Zapraszamy do najpiękniejszego i najbardziej urokliwego miasta polskich Tatr oferującego niezapomniane widoki i niepowtarzalny klimat. O każdej porze roku czeka tu na wszystkich mnóstwo atrakcji. Spacer po słynnych Krupówkach, wjazd na Gubałówkę, wizyta w Jaskini Mroźnej – to tylko niektóre z nich.

goryswietokrzyskie

GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE  – Z WIZYTĄ U DINOZAURÓW

Otoczenie przyrody i przepiękne krajobrazy przeplatające się z ciekawostkami przyrodniczymi i architektonicznymi, słynny pomnik przyrody dąb Bartek jako jeden z najstarszych dębów w Polsce, przepiękne okazy stalaktytów i stalagmitów w Jaskini Raj, imponujące ruiny zamku Krzyżtopór w Ujeździe – to tylko kilka ciekawych miejsc, które proponujemy zwiedzić podczas wycieczki z Frajdą !!!

pininyinietylko

W PIENINY I NIE TYLKO

Pieniny – wyjątkowo malownicze pasmo górskie leżące na granicy Polski i Słowacji. Stanowią one najwyższą część długiego pasa skałek wapiennych. Pasmo to niezwykle interesująco rozdziela na trzy części dwa przełomy Dunajca: Pieniny Spiskie , Pieniny Środkowe i Pieniny Małe. Pieniny charakteryzują się ogromną różnorodnością fauny. Żyje tu bowiem połowa gatunków zwierząt występujących na terenie Polski.

urokimazowsza

UROKI MAZOWSZA

Prześliczne łowickie wyroby sztuki ludowej, romantyczna rezydencja Radziwiłłów wraz z ogrodem, który do dziś przytłacza swą okazałością, piękny rezerwat przyrody „Granica” – to tylko niektóre  z miejsc, które proponujemy zobaczyć podczas wycieczki z Frajdą.

wieliczkakrakowpark

WIELICZKA – ZAKOPANE – OJCÓW   – KRAKÓW

Historie i tajemnice kopalni soli w Wieliczce, zapierająca dech w piersiach panorama Tatr, zakopiański klimat, ciekawe zbiory w Muzeum Tatrzańskim, urokliwy Kraków z Sukiennicami oraz Wawelem, legenda o wawelskim smoku – to tylko kilka spośród wielu atrakcji czekających na uczestników wycieczki.

roztoczanskieszumy

ROZTOCZAŃSKIE SZUMY

Przepiękne wąwozy, szemrzące strumienie i delikatnie wdarta w leśne połacie współczesna cywilizacja, zachęcają do zwiedzania tego pięknego kawałka Polski. Zapraszamy na odpoczynek i wycieczkę, pełną pomników przyrody i historycznych ciekawostek.

nadwigrami

NAD WIGRAMI – SAKRALNE PERŁY

Puszcza Augustowska z niesamowitymi terenami jezior skrytych w leśnych ostępach oczaruje z pewnością każdego. Oprócz przepięknych krajobrazów zobaczymy niezwykłe sanktuarium maryjne, pozostałe najcenniejsze obiekty sakralne Suwalszczyzny i ciekawe zabytki. Zapraszamy do poznania nadwigrzańskich okolic.

podkarpackietajemnice

PODKARPACKIE TAJEMNICE

Muzeum Dzwonów i Fajek, wspaniała rezydencja Lubomirskich, ciekawe okazy przyrody – wszystko to w górskim, zdrowym klimacie, wśród pięknych widoków i malowniczych krajobrazów. Zapraszamy na wycieczkę po polskim Podkarpaciu.

bialowieza

BIAŁOWIEŻA – SPOTKANIE Z ŻUBREM

Prawdziwego żubra usłyszymy  i  zobaczymy tylko w Białowieży, krainie nieskażonej ręką człowieka. Malownicze, pełne uroku cerkwie, piękno zielonej przyrody stworzą podczas wypoczynku dodatkowo niepowtarzalny klimat ścierających się tu od wieków różnych kultur.

beskidslaskiuzrodelwisly

BESKID ŚLĄSKI – U ŹRÓDEŁ WISŁY

Beskid Śląski to niezwykle popularne pasmo górskie z piękną przyrodą, dobrze oznakowanymi i malowniczo poprowadzonymi szlakami turystycznymi. „Perłą” Beskidu Śląskiego jest miejscowość Wisła z przepływającą tędy królową polskich rzek, skocznią narciarską, rynkiem. Miasteczku popularności dodaje słynny mieszkaniec tego zakątka Polski – Adam Małysz.

kotlinaklodzka

KOTLINA KŁODZKA 

Tajemnicze drogi wśród gór, „Błędne Skały” – niepowtarzalny skalny labirynt, Kaplica z czaszek i piszczeli oraz wambierzyckie sanktuarium, zwane „Dolnośląską Jerozolimą” –  to tylko kilka ciekawych miejsc, które proponujemy zwiedzić podczas tej wycieczki.

piastowskimszlakiem

PIASTOWSKIM SZLAKIEM PO KUJAWACH

Przepiękne krajobrazy – wzgórza morenowe, pasma wydm, lśniące jeziora, wstęgi pól wijące się wzdłuż dolin rzecznych to właśnie Kujawy, nazywane polskim spichlerzem ze względu na urodzajne czarnoziemy. Zapraszamy do tego malowniczego zakątka, i wsłuchania się w piastowskie legendy.

trojmiasto

TRÓJMIASTO I NIE TYLKO

Miejsce słynnej bitwy z 1410 r., kraina władania Neptuna, krzyżacka warownia w Malborku – największy gotycki zamek w Europie, dom słynnego astronoma w Toruniu – to tylko kilka z atrakcji czekających na uczestników wycieczki z Frajdą. Zapraszamy!

czarmazur

CZAR MAZUR – Z WIZYTĄ W KOSEWIE U JELENIOWATYCH

Czar Mazur zachwyci każdego, kto zechce odwiedzić i poznać krainę lasów i tysiąca  jezior oraz nieskażonej przyrody. Pola Grunwaldzkie jako miejsce najsłynniejszej bitwy średniowiecza, spacer wśród oswojonych jeleni w Kosewie, sportowa rywalizacja w  duchu Fair Play- to tylko kilka atrakcji, które czekają na uczestników wycieczki z Frajdą!!!