polecany dla wszystkich nielubiących sportu 
wiek uczestnika:
od
7 do 16 lat

- KOLONIE -
obóz rekreacyjny Pitu Pitu

Ślesin O.W. GWAREK

Doskonała propozycja dla uczestników, którzy nie są entuzjastami sportu,
a zamiast tego pragną czerpać radość z kreatywnych warsztatów, gier i zabaw, relaksu nad jeziorem  i różnorodnych atrakcji 😊

WARSZTATY DIY 🆕 – z wykonania własnych: mydełek glicerynowych oraz świeczek sojowych

WARSZTATY Z WYROBU BIŻUTERII (dla dziewczynek i chłopców) – stworzymy bransoletki, wisiorki i breloczki jak to wśród plemion Szlaku Piastowskiego bywało..

ZAJĘCIA PLASTYCZNE – origami, papierowe rzeźby, tworzenie masek, pocztówek z wakacji i wiele innych

JEZIORNY CHILL plażowanie, kąpiele w jeziorze oraz gry i zabawy w wodzie

BUDOWANIE ZAMKÓW Z PIASKU konkurs na najlepszego Frajdowego budowniczego 

GRY I ZABAWY – podchody, piłka siatkowa, koszykowa, nożna, kampa, badminton, mini golf, tenis stołowy i wiele innych

GRY PLANSZOWE – granie w planszówki, szachy, karty oraz kalambury

DZIEŃ MODY I URODY(dla dziewczynek i chłopców)  – nauka robienia warkoczy, nauka wiązania krawata, ABC Savoir vivre

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE kulinarne: lepienie pierogów, kiszenie ogórków, kapusty oraz białego barszczu, praktyczne, techniczne: skręcanie, malowanie, cięcie i układanie drewna, praktyczne: nauka prania w rękach, wyżymania, suszenia oraz nauka pakowania zależnie od rodzaju wyjazdu.

ŁUCZNICTWO – nauka wyznaczania celu i obchodzenia się ze sprzętem, mini turniej strzelecki o „FRAJDOWĄ Strzałę Robin Hooda”

LEŚNE PODSTAWY SURVIVALU – nauka budowania szałasu oraz sposoby maskowania

KAJAKARSTWO oraz ROWERKI WODNE – nauka i doskonalenie wiosłowania, wykonywanie manewrów

PŁYWANIE NA DESKACH SUP – utrzymanie równowagi oraz nauka manewrowania

PŁYWANIE nauka i doskonalenie pływania

MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA KARTY PŁYWACKIEJ – za dodatkową opłatą 60 zł/os. (zgłoszenie przed rozpoczęciem obozu)

PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA – mini kurs udzielania pierwszej pomocy w nagłych przypadkach

AEROBIC oraz AQUA AEROBIC 🆕 – ćwiczenia przy muzyce kształtujące prawidłową postawę i sylwetkę

WYCIECZKI PIESZE oraz NORDIC WALKING – forma marszu ze specjalnymi kijami poprawiająca sprawność, siłę i kondycję fizyczną 

FESTIWAL KOLORÓW 🆕 – Frajdowa zabawa przy muzyce, która polega na wyrzuceniu w górę kolorowych proszków

WIECZÓR FILMOWY 🆕, KARAOKE oraz DYSKOTEKI Z UKŁADAMI TANECZNYMI

PRZEJAŻDŻKA QUADEM oraz MOTORÓWKĄ

OGNISKO Z KIEŁBASKAMI – pieczenie kiełbasek oraz podpłomyków

NAGRODY dyplomy, medale, nagrody rzeczowe – każdy uczestnik wyjeżdża z pamiątkowym upominkiem

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „GWAREK” w Ślesinie z bezpośrednim dostępem do ciepłego rynnowego Jeziora Ślesińskiego – położonego w ciągu drogi wodnej Warta-Gopło z własną plażą, molo oraz sprzętem pływającym. Ośrodek zajmuje obszar leśny ponad 60.000 m² przestronnie rozlokowany wśród dorodnych drzew sosnowych, otoczony jest kompleksem Lasów Państwowych o powierzchni kilkuset hektarów.


Zakwaterowanie:
miejsca noclegowe w murowanych i ocieplonych całorocznych pawilonach w segmentach jednopokojowych (2 i 3 osobowe) i dwupokojowych
(dla 4, 5, 6 osób), w każdym pokoju znajduje się TV, lodówka, nowoczesny węzeł sanitarny z natryskiem i ciepłą wodą dodatkowo każdy z pawilonów posiada możliwość regulacji ogrzewania.

Na terenie obiektu znajdują się: stołówka, restauracja, chata grillowa, dwa duże namioty konferencyjne (wykorzystywane przez nasze biuro w przypadku niepogody), sale szkoleniowe wyposażone w projektory multimedialne, rzutniki oraz flipcharty, sklep spożywczo-przemysłowy, miejsce na ognisko, bezprzewodowy Internet Wi-Fi, mini plac zabaw, świetlica, kawiarenka na wodzie oraz ogrodzony parking.

Wyżywienie: zapewnia restauracja Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego GWAREK, serwująca tradycyjne dania kuchni polskiej. Śniadania i kolacje w formie stołu szwedzkiego z bardzo dużym wyborem dań i potraw oraz owoców i jogurtów, obiady podawane są na półmiskach.

Stół dobroci od Frajdy: Przez cały czas trwania obozu uczestnicy posiadają stały nielimitowany dostęp do wody i soków, owoców oraz słodkich przekąsek. W chłodniejsze dni podajemy herbatę z miodem i cytryną w termosie. Dodatkowo po środku turnusu zamawiamy dla uczestników pizzę


Dla kogo?
Obóz polecany jest dla wszystkich bez wyjątku, bez względu na zainteresowania  i posiadaną sprawność fizyczną. Podczas zajęć na wodzie oraz pomoście uczestnicy obowiązkowo noszą kapoki!!! Brak umiejętności pływania nie dyskwalifikuje uczestnika do uczestnictwa w obozie.

Wiek:  od 7 do 18  lat 

 • Kadra pedagogiczno – instruktorska: nad bezpieczeństwem dzieci czuwa starannie dobrana i wysoko kwalifikowana kadra instruktorsko – pedagogiczna. Trzon kadry stanowią absolwenci AWF z wykształceniem pedagogicznym oraz osoby posiadające uprawnienia do prowadzenia zajęć sportowo – rekreacyjnych oraz zajęć profilowanych.
 • Opieka medyczna: 24h na dobę Pielęgniarka Dyplomowana
 • Ubezpieczenie:  NNW (10.000 zł)
 • Transport autokarem turystycznym klasy LUX: z Warszawy, Łodzi oraz Konina
 • Liczba miejsc ograniczona !!! – obóz odbędzie się przy minimalnej ilości uczestników 10 osób w kategorii wiekowej (szkoła podstawowa klas 1-3,4-6, 7-8 i liceum)
 • Smartphony i elektronika: nie zabieramy uczestnikom telefonów komórkowych, tabletów oraz innego sprzętu elektronicznego !!! Na naszych obozach jest tak Frajdowo, że uczestnicy nie mają chęci oraz czasu z nich korzystać 😊. Ze względu na bogaty program obozów sugerujemy, aby dzieci nie zabierały urządzeń elektronicznych służących do grania.
 • Książeczka FRAJDOWICZA – Podczas obozu każdy uczestnik otrzyma książeczkę  FRAJDOWICZA w której dokumentuje kolejne kroki w zdobytej wiedzy. Książeczka zawiera autorski program m.in. z nauką wiatrów, budową łodzi, deski windsurfingowej, pierwszej pomocy i nie tylko… Każdy Frajdowicz wraca z zeszytem wiedzy uzupełnianym przez samego siebie podczas wykładów oraz ćwiczeń praktycznych.
 • Fotorelacja oraz wideorelacja: podczas trwania obozu będzie dokonywana codzienna fotorelacja oraz wideorelacja, tak aby mogli Państwo śledzić  na bieżąco co u nas się dzieje. Zdjęcia oraz wideo zamieszczane będą w mediach społecznościowych naszego biura (m.in. Facebook, Instagram itp.) oraz na stronie internetowej www.frajda-sport.com.pl
 • Zebranie przedobozowe: w celu omówienia szczegółów wyjazdu oraz poznania odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, zaprosimy Państwa w czerwcu 2024 na zebranie przedobozowe – online.
 • Czy dziecko które skończyło 18 lat może być uczestnikiem obozu? – uczestnikiem obozu, który ukończył 18 rok życia, może być tylko młodzież, która w latach wcześniejszych wypoczywała czynnie z FRAJDĄ.


Za dodatkową opłatą:

 • Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji (dodatkowo płatne)czasami coś pokrzyżuje nasze plany. Dzięki Kosztom Rezygnacji możesz anulować wyjazd odzyskując niewykorzystane pieniądze m.in. z powodu choroby. Ubezpieczenie występuje w dwóch wariantach: podstawowym oraz poszerzonym o zachorowanie, kwarantannę z powodu COVID-19.  POLECAMY !!!
 • Fotorelacja Uczestnika Obozu  NOWOŚĆ !!!  – dokładamy wszelkich starań, aby w codziennej fotorelacji, którą publikujemy w naszych mediach społecznościowych znalazł się każdy uczestnik np. na zdjęciach grupowych. Zdjęcia publikowane w mediach społecznościowych oraz na stronie są w pomniejszonym formacie oraz posiadają znaki wodne. Dlatego umożliwiamy zamówienie pakietu zdjęć wykonanych aparatem fotograficznym w oryginalnym formacie, który jest gwarancją uwiecznienia uczestnictwa dziecka w obozie oraz zachowania pamiątkowych zdjęć w oryginalnym rozmiarze pozbawionych znaków wodnych. W pakiecie znajdują się zdjęcia publikowane w mediach społecznościowych oraz indywidualne ujęcia uczestnika niepublikowane podczas relacji z obozu.
  Pakiety zdjęć: 25 zdjęć – 99 zł/os. | 50 zdjęć – 199 zł/os.
  Deklaracja wykupienia indywidualnej fotorelacji  zgłoszenie najpóźniej na trzy dni przed wyjazdem dziecka na obóz
  Realizacja: wrzesień-październik 2023 uzależniona od terminu zgłoszenia. Pakiet zdjęć wysyłamy drogą mailową w paczce plików.
 • Dieta żywieniowa uczestnika  NOWOŚĆ !!! uczestnik jest na specjalnej diecie? Po szczegółowej weryfikacji opisanej diety w karcie kwalifikacyjnej i zaakceptowaniu przez biuro, za dodatkową opłatą zapewnimy odpowiednią dietę:
  1. dieta wegetariańska: + 350 zł

  2. dieta bezglutenowa:  + 550 zł
  inne diety będą wyliczane zainteresowanym indywidualnie.
 • Karta pływacka – możliwość uzyskania karty pływackiej za dodatkową opłatą 60zł/os. – zgłoszenie przed rozpoczęciem obozu.
 • Transport z innego miasta – Jesteś z innego miasta? Nie ma problemu!!! Jesteśmy w stanie zorganizować transport za dodatkową opłatą, która wynosi od 50 zł do 550 zł w zależności od odległości. Warunkiem jest zebranie się minimum 8 osób z danego miasta.

RABAT LOJANOŚCIOWY FRAJDOWICZA: 
Atrakcyjny system rabatów, który uczestnicy otrzymają w zależności od ilości wyjazdów z FRAJDĄ

 • FRAJDOWICZ BRĄZOWY50 zł – dla wszystkich uczestników, którzy jadą z nami drugi raz
 • FRAJDOWICZ SREBRNY100 zł – dla wszystkich uczestników, którzy jadą z nami trzeci raz
 • FRAJDOWICZ ZŁOTY – 150 zł – dla wszystkich uczestników, którzy jadą z nami czwarty raz
 • FRAJDOWICZ PLATYNOWY – 200 zł – dla wszystkich uczestników, którzy jadą z nami piąty raz
 • FRAJDOWICZ PLATYNOWY+ – 200 zł + 50 zł* – *każdy następny wyjazd powyżej piątego
 •  

Rabat Lojalnościowy Frajdowicza nie przechodzi na rodzeństwa i nie można go nikomu przekazać.

RABAT DLA RODZEŃSTWA50 zł – dla każdego dziecka

ZABIERZ PACZKĘ NA WAKACJE – dzieci, które zachęcą swoich przyjaciół, którzy nie byli jeszcze na wypoczynku z  FRAJDĄ. Otrzymają od nas rabat w wysokości: 200 zł za każdą nowo poleconą osobę, która dopełni w wyznaczonym terminie wszystkich formalności i pojedzie na obóz. (rabat nie obejmuje rodzeństw)

BON RABATOWY – otrzymany bon rabatowy można wykorzystać zgodnie z instrukcjami na nim zawartymi. Bon rabatowy nie łączy się z innymi rabatami, wyjątek stanowi rabate ZABIERZ PACZKĘ NA WAKACJE 

ZDOBĄDŹ PUNKTY I ZWIĘKSZ SWÓJ RABAT !!!
Od sezonu LATO 2022r. wprowadziliśmy możliwość zdobywania punktów przez Dzieci w celu otrzymania dodatkowego rabatu na kolejny wyjazd!  1 punkt = 1 zł

REGULAMIN:
ZAWODY SPORTOWE ZAJĘCIE:      I MIEJSCE = 30 pkt     |     II MIEJSCE = 20 pkt     |   III MIEJSCE = 10 pkt

KONKURS CZYSTOŚCI:     I MIEJSCE = 30 pkt
Otrzymanie pochwały od wychowawcy:  5 pkt
Otrzymanie pochwały od kierownika obozu: 10 pkt
Wyróżnienie na końcu obozu przez kierownika obozu: 30 pkt

Punkty są sumowane, opisywane i wysyłane Rodzicom uczestników po zakończonym turnusie.

Punkty są ważne przez 12 miesięcy od ich otrzymania (tutaj: LATO 2024 – ZIMA 2025)

>> REGULAMIN UDZIELANIA RABATÓW <<

turnus termin ilość dni koszt obozu dostępność
turnus I
22.06. - 01.07.2024r.
10 dni
2 880 zł/os.
brak
turnus II
01.07. - 10.07.2024r.
10 dni
2 880 zł/os.
brak wolnych miejsc
turnus III
10.07. - 19.07.2024r.
10 dni
2 880 zł/os.
-
turnus IV
19.07. - 24.07.2024r.
6 dni
2 450 zł/os.
-
Wyjeżdżamy z: Warszawy, Łodzi oraz Konina

z Wyszkowa* oraz innych miast w całej Polsce *
>> cennik transportu z innych miast <<

Zgłoszenie telefoniczne

tel. 600 55 15 15

tel. 787 77 31 31

Zgłoszenie online

dokonaj rezerwacji w łatwy i szybki sposób poprzez formularz online!

Warunki rezerwacji:  wstępnej rezerwacji dokonaj poprzez formularz on-line, telefonicznie lub drogą mailową. W odpowiedzi na wiadomość e-mail otrzymasz potwierdzenie przyjęcia wstępnej rezerwacji z dokumentami: umową-zgłoszenie oraz kartą kwalifikacyjną. Podstawą rezerwacji jest wpłata zadatku w kwocie 1000 zł w terminie 3 dni od daty dokonania rezerwacji oraz przesłanie tradycyjną drogą pocztową szczegółowo wypełnionej przez prawnych Opiekunów oryginału umowy-zgłoszenie wraz z kartą kwalifikacyjną i jej załącznikami w  terminie 14 dni.

W/w dokumenty wyślij na adres korespondencyjny biura w wersji papierowej.  Dokonaj płatności na konto FRAJDA Biura Podróży Sp. z o.o. zgodnie z harmonogramem płatności podanym w umowie. 

Dopłata do 100% wartości obozu:
II rata:  do dnia 13.05.2024r.,
III rata: dopłata do 100%  wartości obozu do dnia 17.06.2024r.

Rodzice oraz uczestnicy o nas:

Beata Rodzic

Niesamowite biuro, które sprawia, że dzieci bawią się rewelacyjnie, gdzie bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu. Rodzice mogą spokojnie pracować wiedząc, że dzieci są pod dobrą opieką. I ❤️ Frajda.

Ania Rodzic

Za nami kolejny rewelacyjny wyjazd z Biurem Podróży Frajda <3 córka kolejny raz zadowolona i pełna pozytywnych wrażeń. Wszystko na najwyższym poziomie: opieka, atrakcje i atmosfera. Już czeka na lipcowy wyjazd z Wami ❤️ Pozdrawiam i dziękuję w imieniu Oliwii za kolejny wspaniały turnus z Wami 🙂 🙂 🙂

Anna Rodzic

Dziecko 8 lat - pierwsze kolonie w swoim życiu, przez 14 dni nie miało czasu nawet porozmawiać z mamą bo miało cały czas pełno atrakcji 😀 Dziecko zachwycone, na pewno pojedzie z Frajdą na kolonie za rok 😀

Paulina Rodzic

Drodzy Rodzice wyciszcie telefony, cieszcie się chwilą i odpoczywajcie 🙂 !!! Dzieci są w najlepszych rękach!

Izabela Rodzic

Moje dzieci mega zadowolone z obozów na które jeżdżą, atrakcji mnóstwo, jedzenie smakuje, czas super spędzony w superowym towarzystwie!!! Wszytsko jest zorganizowane tak jak powinno. Brawo!

Daria Rodzic

Córka jak zawsze wakacje z Frajdą na 100%, a nawet 1000% niczego nie brakowało, picie, owoce do oporu, atrakcji i zajęć jeszcze więcej (wydała 4,50 zł) za rok tylko FRAJDA, a no i jeszcze zimowiska to za pół ❤️

Aneta Rodzic

Mój syn trzeci raz pojechał z Frajdą (kolonie, ferie, kolonie) za każdym razem wracał ze łzami w oczach, ale nie dlatego, że coś było nie tak, tylko dlatego, że kolonie już się skończyły. Dzieci wszystkiego miały pod dostatkiem jedzenia, picia, przekąsek, owoców i wrażeń. Syn już nie może się doczekać kolejnych wyjazdów. Dziękuję w imieniu swoim i Patryka za fantastycznie spędzony czas ❤️

Monika Rodzic

Przede wszystkim bezpieczeństwo i dobra zabawa naszych pociech. Dziękuję w imieniu Mai i Nadi są mega zadowolone i to najważniejsze ❤️

Barbara Rodzic

Dziękujemy za fantastyczną opiekę i wspaniale zorganizowany czas. Córeczka wróciła bardzo zadowolona ze swoich pierwszych kolonii i już dziś pisze się na zimowisko i kolejne kolonie. Szczególne pozdrowienia dla Pani Marysi od Kasi ❤️

Magdalena Rodzic

Dziękuję bardzo organizatora za opiekę i super zabawę naszych dzieci w imieniu naszym i naszych pociech.

Monika Rodzic

Najlepsze Biuro Podróży w Polsce. Niesamowicie profesjonalni ludzie. Cudowni i odpowiedzialni.... Polecam z całego serducha

Małgorzata Rodzic

Bardzo dziękujemy. To był fantastyczny czas dla dzieciaków. Przy okazji i my co nieco skorzystaliśmy z atrakcji. Super ❤️

Katarzyna Rodzic

Dziękujemy bardzo w imieniu córki, która pierwszy raz była na kolonii i jest mega zadowolona

Monika Rodzic

Syn zadowolony, uśmiech nie schodził z twarzy przez dwa tygodnie. Już pyta kiedy kolejny wyjazd. Nowi koledzy, koleżanki, moc atrakcji! Dziękujemy

Katarzyna Rodzic

Dziękujemy za bardzo dobrą opiekę, bezpieczne frajdy i fantastycznie spędzony czas naszych pociech 🙂 ❤️

Katarzyna Rodzic

Wczoraj był jeden wielki płacz, że trzeba wracać do domu. To chyba najlepsza recenzja kolonii z Frajdą ❤️

Iwona Rodzic

Moja córka bardzo dobrze wspomina wszystko co było na obozie. Jedzenie, opiekę, atrakcji i wiele jeszcze dobrych, fajnych przygód. Bardzo chwaliła opiekunów. Pozdrawiam całą kadrę FRAJDY 🙂 Tak trzymać!

Цвета Rodzic

Bardzo dziekujemy za wspaniaty pobyt! Dziecko jest zachwycone!

Elżbieta Rodzic

Dziękujemy ❤️ Dzieciaki zachwycone czekają już na przyszły rok ❤️

Natalia Uczestnik

Najlepsze kolonie tylko z Frajdą ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Romana Rodzic

Moje dziewczyny były pierwszy i napewno nie ostatni raz! 🙂 były mega zadowolone! Jak dzieci zadowolone to wiem, że im niczego nie brakowało 🙂 dziękujemy za wspaniałą zabawę!

Remigiusz Rodzic

Super FRAJDA, syn mega zadowolony 🙂 <3

Wiola Rodzic

Najlepszy obóz pod słońcem!!!

Jolanta Rodzic

Dziękujemy dzieciaki wróciły zachwycone

Katarzyna Rodzic

Dziękujemy za opiekę i wspaniałe kolonie! moja córka jest bardzo zadowolona 🙂

Ania Rodzic

Dziękuję za świetnie zorganizowany obóz, zresztą kolejny raz z Frajdą ❤️

Oliwia Uczestnik

Najlepsze obozy ❤️

Elżbieta Rodzic

Dziękujemy za profesjonalną opiekę, świetną zabawę i super spędzony czas. Pozdrawiamy 🙂

Agnieszka Rodzic

Pełen profesjonalizm 💪 💪

Oliwia Uczestnik

Dziękuję za tą kolonie było super mam nadzieję, że za rok będzie jeszcze lepiej ❤️ ❤️

Natalia Rodzic

Niesamowite wspomnienia zostały i pewien niedosyt, że tak krótko. Było ekstra 🙂

Aleksandra Rodzic

Mogę tylko potwierdzić! Wakacje z Frajdą to naprawdę wielka frajda dla dzieci!

Paulina Rodzic

Moi synowie byli już dwa razy z Frajdą na obozach i są mega zadowoleni ❤️

Lucyna Rodzic

Syn bardzo zadowolony wrócił, dziękujemy wszystkim opiekunom oraz instruktorom oraz Biuro Podróży Frajda

Justyna Rodzic

Świetna zabawa! Uśmiechnięte dzieci. Profesjonalny fotograf. Brawo Frajda!!!

Krystyna Rodzic

Dziękuję bardzo, Syn bardzo zadowolony z obozu :), do usłyszenia na kolejnym wyjeździe 😉

Michał Uczestnik

Jest super, jestem na kolonii, pyszne jedzenie, wychowawcy super. Jestem 3 raz jest super polecam gorąco

Kasia Rodzic

Moje córki były na letnim obozie i zachwycone!

Monika Rodzic

Dziękujemy za super zorganizowany obóz dla naszych dzieci 🙂

Iwona Rodzic

To pierwszy obóz mojej córki, jest mega zadowolona. Dziękuję, że moje dziecko wróciło szczęśliwe, zdrowie i zaopiekowane ❤️ ❤️ ❤️

Damian Rodzic

Serdecznie dziękujemy za świetną organizację. Córka bardzo zadowolona 🙂

Dorota Rodzic

Dziękujemy całej Ekipie Frajdy. Córka mega szczęśliwa wróciła z obozu.

Zobacz filmy o nas:

@biuropodrozyfrajda 🎨🌟 Poszukujesz idealnego obozu (kolonii) dla dziecka, które niekoniecznie lubi sport, ale uwielbia kreatywne zajęcia i nowe wyzwania? 🔍🌿 Obóz Rekreacyjny PITU PITU to idealne rozwiązanie! 🎉 Zapewniamy bogaty program aktywności, od warsztatów DIY po zajęcia plastyczne i gry planszowe, które pozwolą Twojemu dziecku rozwijać pasje i umiejętności w przyjaznej atmosferze. 🏰🎭 Dodatkowo, wiele atrakcji, takich jak budowanie zamków z piasku, przejażdżka quadem i motorówka, czy festiwal kolorów, gwarantuje niezapomniane wakacyjne przeżycia! 🏖️💫 Nie czekaj dłużej, zapewnij swojemu dziecku lato pełne Frajdy! Zapisz się już teraz! 🚣‍♂️ _________ #ObózPITUPITU #LatoPełneFRAJDY #ZapiszSięTeraz #kolonie #obozy🌞🎉 ♬ dźwięk oryginalny - biuropodrozyfrajda

Dokumenty:

Lato 2024: Ślesin

Obejrzyj katalog online

Pobierz katalog w wersji PDF

Wykup dodatkowe ubezpieczenie:

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z imprezy:

Czasami coś pokrzyżuje nasze plany. Dzięki Kosztom Rezygnacji możesz anulować wyjazd odzyskując niewykorzystane pieniądze.

Zakres ubezpieczenia:

Ubezpieczenie Koszty Rezygnacji to ochrona przed stratą finansową na wypadek wydarzeń, które mogą Cię spotkać przed wyjazdem, jak i w jego trakcie. Wybierz wariant odpowiedni dla siebie, w zależności od zakresu ochrony, którą chcesz zostać objęty.

Koszty Rezygnacji to dwa warianty ubezpieczenia do wyboru:

Możesz rozszerzyć wariant 100% o choroby przewlekłe, zachorowanie na COVID-19 lub kupić wariant 100% Max, który zawiera już te rozszerzenia. 

Kiedy można wykupić ubezpieczenie?:

Jeśli w dniu zawarcia umowy podróży do rozpoczęcia podróży jest: Terminy zawarcia umowy ubezpieczenia
Wariant 100% i 100% Max

więcej niż 30 dni

ubezpieczenie można kupić w dniu zawarcia umowy podróży oraz przez kolejne 10 dni

8 – 30 dni

ubezpieczenie można kupić w dniu zawarcia umowy podróży oraz przez kolejne 3 dni

1 – 7 dni

ubezpieczenie można kupić tylko w dniu zawarcia umowy podróży

wysokość składki:

wysokość składki:

Wariant 100%:
~3% wartości obozu

 • Wariant 100% Max:
  ~ 7% wartości obozu

Powody rezygnacji dla poszczególnych wariantów ubezpieczenia zostały wymienione w tabeli w ogólnych warunkach ubezpieczenia. Aby otrzymać zwrot środków z ubezpieczenia należy udokumentować przyczynę odwołania podróży. W  wariancie 100% możesz zrezygnować z podróży aż z 19 przyczyn, między innymi z powodu nagłego zachorowania, nieszczęśliwego wypadku, a także z powodu kradzieży dokumentów niezbędnych w podróży lub kradzieży samochodu.

W wariancie 100% Max, oprócz przyczyn wymienionych w wariancie 100%, możesz dodatkowo zrezygnować z powodu m.in.: nagłego zachorowania będącego następstwem choroby przewlekłej, zachorowania na COVID-19 i otrzymania powołania do rozgrywek sportowych.

Pełen katalog powodów rezygnacji znajdziesz w ogólnych warunkach ubezpieczenia.

Rozmyślenie się z podróży, czy też inne obawy związane z podróżą nie stanowią podstawy do zwrotu poniesionych na podróż kosztów.