Wczasy Rodzinne
Polska: Murzasichle

Rodzinnie i razem to jest to…

Murzasichle to malowniczo położona miejscowość w  otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego, u  podnóża Tatr Wysokich, oddalona od Zakopanego o 8 km oraz 12 km od przejścia granicznego ze Słowacją. Miejscowość ta nieprzerwanie od kilkuset lat kultywuje tradycje Tatr i Podhala, o czym świadczą liczne imprezy regionalne w strojach ludowych. Posiada walory klimatyczne i krajoznawcze, turystów urzeka swym pięknem, bliskością gór oraz życzliwością mieszkańców

Wyciągi:

w Murzasichlu znajduje się 6 wyciągów orczykowych. Kompleks Narciarski „Murzasichle” posiada trzy wyciągi o różnicy wzniesień ok. 38m i długości trasy 300-350m. Pozostałe trzy stoki o różnicy wzniesień ok. 35-48m, mają długość 240-300m. Trasy są dość proste, przeznaczone dla osób początkujących i uczących się jazdy na nartach i snowboardzie. Stoki są oświetlone i w razie potrzeby sztucznie śnieżone, zawsze perfekcyjnie przygotowywane. Obok ośrodka wydzielony jest bezpieczny teren do saneczkowania oraz gier i zabaw na śniegu. Dla zaawansowanych narciarzy istnieje dojazd do nowoczesnej stacji narciarskiej Małe Ciche, gdzie znajduje się kolej krzesełkowa
o długości stoku 1250m zjazdu.

Zakwaterowanie:

Uczestnicy wyjazdu zimowego – narciarskiego lub snowboardowego, zakwaterowani będą w Murzasichle w Domu Wypoczynkowym „U Ziomka”, w pokojach 3,4,5,6 – osobowych z łazienkami. Budynek wyposażony jest w stołówkę, świetlicę, stół do ping-ponga, dużą salę gimnastyczną, 3 sale taneczną, piłkarzyki stołowe, zewnętrzne boisko oraz wydzielone miejsce na ognisko w szałasie góralskim, znajdującym się na terenie posesji.

Wyżywienie: zapewnia stołówka ośrodka, posiłki domowe trzy razy dziennie + deser. Całodzienny dostęp do owoców, słodyczy oraz picia.

  • Cena zawiera: 7 noclegów, wyżywienie trzy razy dziennie + deser, transport (w zależności od wybranej opcji), opiekę medyczną 24 h, ubezpieczenie NNW (10.000 zł)
  • Opieka medyczna: 24h na dobę Pielęgniarka Dyplomowana
  • Ubezpieczenie NNW: 10.000 zł
  • Transport: Autokar Turystyczny Klasy LUX, miasto wyjazdu: Warszawa lub dojazd własny
  • Istnieje możliwość dołączenia dzieci powyżej 8 roku życia z wczasów rodzinnych na czas zajęć na stoku do grupy obozowej za dodatkową opłatą w wysokości 400 zł/os. – zgłaszane w dniu rezerwacji
  • Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego na miejscu (dodatkowo płatne)
  • Obowiązkowo należy zabrać: sprzęt narciarski lub snowboardowy, kask oraz dobry humor.
  • Opieka pilota na czas transportu i rezydenta podczas pobytu.
  • Cena zawiera podatek VAT marża
    
   
turnusy terminy ilość dni pokój 8 dni (autokar) 8 dni (dojazd własny)
Turnus 1
29.01.-05.02.2022r.
8 dni
pokój 4 os.
1 400 zł/os. + skipass
1 260 zł/os. + skipass
Turnus 1
29.01.-05.02.2022r.
8 dni
pokój 3 os.
1 600 zł/os. + skipass
1 440 zł/os. + skipass
Turnus 2
05.02.-12.02.2022r.
8 dni
pokój 4 os.
1 400 zł/os. + skipass
1 260 zł/os. + skipass
Turnus 2
05.02.-12.02.2022r.
8 dni
pokój 3 os.
1 600 zł/os. + skipass
1 440 zł/os. + skipass

Ceny nie zawierają ceny skipassu

Przy dwóch pełnopłatnych osobach dzieci  do 17 roku życia otrzymają 15% rabatu

Autokar wyjeżdża z: Warszawy

Zgłoszenie telefoniczne

tel. kom. 600 55 15 15
tel. kom. 787 77 31 31Zgłoszenie e-mail

należy podać ilość uczestników, imię i nazwisko, datę urodzenia, rodzaj, termin i miejsce wyjazdu, tel. kontaktowy i e-mail

[email protected]

Wypełnij formularz

Dokonaj rezerwacji w łatwy i szybki sposób poprzez formularz on-line!


Rezerwuj

Warunki rezerwacji:  wstępnej rezerwacji należy dokonać telefonicznie lub drogą mailową. Po potwierdzeniu przyjęcia wstępnej rezerwacji, należy przesłać wypełnioną umowę-zgłoszenie drogą mailową oraz wpłata zaliczki w wysokości: 40% wartości skierowania (wczasy rodzinne) w terminie 7 dni od daty dokonania rezerwacji. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 14 dni przed rozpoczęciem imprezy. 

Zima 2022: Polska - Murzasichle

Pobierz pełną ofertę w wersji PDF

Realizujemy BON TURYSTYCZNY

Dowiedz się więcej o tym, jak z niego skorzystać!

Wykup dodatkowe ubezpieczenie:

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z imprezy

Czasami coś pokrzyżuje nasze plany. Dzięki Kosztom Rezygnacji możesz anulować wyjazd odzyskując niewykorzystane pieniądze.


Okres ochrony ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży kończ się:

z godziną i datą określoną jako początek podróży w umowie podróży.

 

Kiedy można wykupić ubezpieczenie Koszty Rezygnacji?

Wariant 100% Wariant 100% Max

w ciągu 10 dni następujących po dniu zakupu podróży, gdy do rozpoczęcia podróży zostało więcej niż 30 dni

w ciągu 3 dni następujących po dniu zakupu podróży, gdy do rozpoczęcia podróży zostało więcej niż 30 dni

w ciągu 3 dni następujących po dniu zakupu podróży, gdy do rozpoczęcia podróży zostało 30 dni lub mniej (ale nie mniej niż 7)

w dniu zakupu podróży, gdy do podróży zostało 30 dni lub mniej (ale nie mniej niż 7)

Powody rezygnacji dla poszczególnych wariantów ubezpieczenia zostały wymienione w tabeli w ogólnych warunkach ubezpieczenia. Aby otrzymać zwrot środków z ubezpieczenia należy udokumentować przyczynę odwołania podróży. W  wariancie 100% możesz zrezygnować z podróży aż z 19 przyczyn, między innymi z powodu nagłego zachorowania, nieszczęśliwego wypadku, a także z powodu kradzieży dokumentów niezbędnych w podróży lub kradzieży samochodu.

W wariancie 100% Max, oprócz przyczyn wymienionych w wariancie 100%, możesz dodatkowo zrezygnować z powodu m.in.: nagłego zachorowania będącego następstwem choroby przewlekłej, zachorowania na COVID-19 i otrzymania powołania do rozgrywek sportowych.

Pełen katalog powodów rezygnacji znajdziesz w ogólnych warunkach ubezpieczenia.

Rozmyślenie się z podróży, czy też inne obawy związane z podróżą nie stanowią podstawy do zwrotu poniesionych na podróż kosztów.