WYCIECZKI DLA GRONA PEDAGOGICZNEGO

Cena zawiera: autokar klasy turystycznej, opiekę pilota – kierownika wycieczki, ubezpieczenie NNW, wszelkie opłaty związane z programem (bilety do zwiedzanych obiektów, parkingi, itp.), noclegi – w zależności od terminu rezerwacji i terminu imprezy pokoje 2,3,4,5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje lub obiadokolacje zgodnie z programem wycieczki), opiekę przewodnika miejscowego, upominki i dyplomy dla uczestników wycieczki.

Cena nie zawiera: dodatkowych atrakcji powstałych w trakcie wycieczki.

Programy wszystkich imprez podane są w wersji standardowej.

Dokładna cena uzależniona jest od ilości uczestników, ich wieku, terminu imprezy oraz daty jej rezerwacji. Każdą imprezę można modyfikować zgodnie z możliwościami i życzeniami Klienta!!!

Dokładną kalkulację oferty otrzymacie Państwo bezpłatnie!!!

mazury

MAZURY

Czar Mazur zachwyci każdego, kto zechce odwiedzić i poznać krainę lasów i tysiąca jezior, zapachu sosny i nieskażonej przyrody. Zwiedzimy m.in. stare zamki krzyżackie, Pola Grunwaldzkie – miejsce najsłynniejszej bitwy średniowiecza, sanktuarium w Św. Lipce z imponującymi organami barokowymi oraz kwaterę Hitlera. Zapraszamy serdecznie!

szlakpiastowski

SZLAKIEM PIASTOWSKIM

Szlak Piastowski przebiega przez północno – wschodnią Wielkopolskę i zachodnie Kujawy. Warto tu przyjechać ze względu na liczne pamiątki historyczne oraz cenne zabytki architektury związane z początkami państwa polskiego, okresem piastowskim, a nawet czasami wcześniejszymi. Stolica szlaku – Gniezno – bogata w pamiątki i zabytki historyczne zaprasza do wędrówki po piastowskich grodach dawnej Polski.

krakowwieliczka

KRAKÓW – WIELICZKA

Dawna stolica Polski, miasto pięknych zabytków, legend i zawiłej historii. By zachwycić się jego urodą wystarczy naprawdę niewiele. Będzie można zakupić pamiątki pod Sukiennicami, usłyszeć krakowski hejnał czy przejść się po królewskich komnatach. Dodatkowo legenda królowej Kingi o „cudzie solnym” sprawi,że każdy zapragnie zostać tu choć jeden dzień dłużej…

jurakrakowskoczestochowska

JURA KRAKOWSKO – CZĘSTOCHOWSKA

Pełne wiary Polaków miejsce, któremu niejeden z nas nie zdążył się przyjrzeć dokładnie. Zobaczymy Cudowny obraz Matki Boskiej, zmieniającej swe oblicze, przepiękne białe skałki, wyrastające z ziemi do olbrzymich rozmiarów, Grotę Łokietka – największą jaskinię na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego oraz inne, ciekawe miejsca. Zapraszamy.

trojmiasto

TRÓJMIASTO

Gdańska starówka z cennym zespołem zabytków, miejsce walk o Westerplatte, Muzeum Oceanograficzne w Gdyni i statki – muzea oraz najdłuższe w Polsce sopockie molo. Zapraszamy do odwiedzenia trzech najbardziej popularnych i największych kurortów nadmorskich, które swoją urodą i niepowtarzalnym klimatem przyciągają turystów polskich i zagranicznych.

bialowieza

BIAŁOWIEŻA

Prawdziwego żubra usłyszymy i zobaczymy tylko w Białowieży, krainie nieskażonej ręką człowieka. Malownicze, pełne uroku cerkwie, piękno zielonej przyrody stworzą podczas wypoczynku dodatkowo niepowtarzalny klimat ścierających się tu od wieków różnych kultur.

ZAKOPANE

ZAKOPANE

Zapraszamy do najpiękniejszego i najbardziej urokliwego miasta polskich Tatr oferującego niezapomniane widoki i niepowtarzalny klimat. O każdej porze roku czeka tu na wszystkich mnóstwo atrakcji. Spacer po słynnych Krupówkach, wjazd na Gubałówkę, wizyta w Jaskini Mroźnej – to tylko niektóre z nich.

bieszczady

BIESZCZADY

Malownicze bieszczadzkie krajobrazy urzekły już niejednego turystę. Jeszcze 40 lat temu brakowało tu nawet dróg, dziś zapraszamy do podziwiania piękna Bieszczad w całej ich krasie. Prześliczne krajobrazy, ogromne przestrzenie same otaczają turystę, gdzie tylko odwróci wzrok.

pienniny

PIENINY

Pieniny to malowniczy łańcuch górski rozciągający się od Tatr na północny-zachód i charakteryzujący się wapiennymi ścianami. Zapraszamy do odwiedzenia m.in. zamku czorsztyńskiego, będącego jedną z najciekawszych i najbardziej tajemniczych atrakcji regionu, zdobycia najwyższego szczytu Pienin Środkowych – Trzech Koron oraz na spacer urokliwym Wąwozem Homole.