wiek uczestnika: 7 – 12 lat

obóz artystyczno- plenerowy

Ślesin: O.W. GWAREK

Obóz jest dla zainteresowanych sztuką, twórczością oraz wszystkich, którzy pragną rozwijać swoje artystyczne zdolności.

 Poznamy nowe techniki malarskie, nauczymy się robić wspaniałe figurki z masy solnej  i gliny. Jako młodzi artyści będziemy mieli okazję rozwijać swoje talenty w wielu różnych dziedzinach: muzyce, tańcu, malarstwie i innych ciekawych technikach.

masa solna, super, kciuk
prace, masa solna
prace plastyczne

NAUKA RYSUNKU - szkice ołówkiem, węglem, kredkami, pastelami, piórkiem i tuszem. 
WYKŁADY PERSPEKTYWA MALARSKA - zasady kompozycji, dobór kolorów i światła, mieszanie farb, kolorów, materiałów różnego pochodzenia, szkło
AKWARELE - martwa natura i pejzaż
PLENERY MALARSKIE - rysunek węglem, malowanie akwarelą na łonie natury
RZEŹBA I WYRÓB FIGUREK - papier, masy solna, gips, drewno
TWORZENIE MASEK  - papier, masa solna, gips
ORIGAMI - wschodnia sztuka tworzenia figurek z papieru
KRÓTKI KURS HISTORII SZTUKI I ARCHITEKTURY - wykłady i prelekcje
TWORZENIE BIŻUTERII - tworzywo sztuczne, ceramika, owoce natury, gips, drewno, itp.
SPOTKANIE Z LUDOWYMI ARTYSTAMI - osoby z regionu i zaproszeni Goście
WARSZTATY MUZYCZNE - gra na instrumentach (gitara, flet, keyboard, harmonia itp - instrument uczestnika)
WARSZTATY TEATRALNE - zajęcia aktorskie (pierwsze role na scenie)
NAUKA TAŃCA - tańce ludowe, nowoczesne i towarzyskie
UROCZYSTY WERNISAŻ  - prac pod koniec obozu zostanie wystawiona kolekcja prac wykonanych przez uczestników obozu

BLOK ZAJĘĆ REKREACYJNYCH:

AEROBIC - ćwiczenia przy muzyce kształtujące prawidłową postawę i sylwetkę
GRY I ZABAWY - podchody, piłka siatkowa, koszykowa, nożna, kampa, badminton, mini golf, tenis stołowy, bilard i wiele innych
JUMPING FITNESS - forma ćwiczeń fizycznych łącząca w sobie dużą dawkę wysiłku i zabawy poprzez skakanie na trampolinie w rytm muzyki
JOGA - podstawowe ćwiczenia kształtujące prawidłową postawę oraz sylwetkę 
NORDIC WALKING - forma marszu ze specjalnymi kijami poprawiająca sprawność, siłę i kondycję fizyczną
ZAJĘCIA PRAKTYCZNE - techniczne: skręcanie, malowanie, cięcie i układanie drewna, kulinarne: przygotowanie sałatki, pieczenie kiełbasy, gotowanie na ognisku, lepienie pierogów, praktyczne: nauka prania w rękach, wyżymania, suszenia oraz nauka pakowania zależnie od rodzaju wyjazdu.
KARAOKE, DYSKOTEKI Z UKŁADAMI TANECZNYMI
PRZEJAŻDŻKA QUADEM ORAZ W KOLE ZA MOTORÓWKĄ
ZAWODY SPORTOWE - ćwiczenia sprawnościowe i wytrzymałościowe, triatlon, „Test Komandosa” i wiele innych
WYCIECZKI PIESZE, PLAŻOWANIE ORAZ KĄPIELE W JEZIORZE
OGNISKO Z KIEŁBASKAMI - pieczenie kiełbasek oraz podpłomyków
OGNISKO DLA RODZICÓW * -  wykaz dat w zależności od turnusu: zakładka ważne informacje
NAGRODY - dyplomy, medale, nagrody rzeczowe - każdy uczestnik wyjeżdża z pamiątkowym upominkiem

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „GWAREK” w Ślesinie z bezpośrednim dostępem do ciepłego rynnowego Jeziora Ślesińskiego - położonego w ciągu drogi wodnej Warta-Gopło z własną plażą, molo oraz sprzętem pływającym. Ośrodek zajmuje obszar leśny ponad 60.000 m² przestronnie rozlokowany wśród dorodnych drzew sosnowych, otoczony jest kompleksem Lasów Państwowych o powierzchni kilkuset hektarów.


Zakwaterowanie:
miejsca noclegowe w murowanych i ocieplonych całorocznych pawilonach w segmentach jednopokojowych (2 i 3 osobowe) i dwupokojowych
(dla 4, 5, 6 osób), w każdym pokoju znajduje się TV, lodówka, nowoczesny węzeł sanitarny z natryskiem i ciepłą wodą dodatkowo każdy z pawilonów posiada możliwość regulacji ogrzewania.

Na terenie obiektu znajdują się: stołówka, restauracja, chata grillowa, dwa duże namioty konferencyjne (wykorzystywane przez nasze biuro w przypadku niepogody), sale szkoleniowe wyposażone w projektory multimedialne, rzutniki oraz flipcharty, sklep spożywczo-przemysłowy, miejsce na ognisko, bezprzewodowy Internet Wi-Fi, mini plac zabaw, świetlica, kawiarenka na wodzie oraz ogrodzony parking.

Wyżywienie: zapewnia restauracja Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego GWAREK, serwująca tradycyjne dania kuchni polskiej. Śniadania i kolacje w formie stołu szwedzkiego z bardzo dużym wyborem dań i potraw oraz owoców i jogurtów, obiady podawane są na półmiskach.

Dla kogo?
Obóz jest dla zainteresowanych sztuką, twórczością oraz wszystkich, którzy pragną rozwijać swoje artystyczne zdolności. Poznamy nowe techniki malarskie, nauczymy się robić wspaniałe figurki z masy solnej  i gliny. Jako młodzi artyści będziemy mieli okazję rozwijać swoje talenty w wielu różnych dziedzinach: muzyce, tańcu, malarstwie i innych ciekawych technikach.

Wiek:  7 - 16 lat

 • Kadra pedagogiczno - instruktorska: nad bezpieczeństwem dzieci czuwa starannie dobrana i wysoko kwalifikowana kadra instruktorsko - pedagogiczna.Trzon kadry stanowią absolwenci AWF z wykształceniem pedagogicznym oraz osoby posiadające uprawnienia do prowadzenia zajęć sportowo - rekreacyjnych oraz zajęć profilowanych.
 • Opieka medyczna: 24h na dobę Pielęgniarka Dyplomowana
 • Ubezpieczenie:  NNW (10.000 zł)
 • Transport autokarem turystycznym klasy LUX: z Płońska, Warszawy i Łodzi
 • Ognisko dla Rodziców: Turnus I - 02.07.2022r. (sobota), Turnus II - 16.07.2022r. (sobota) - nie zapewniamy noclegu
 • Liczba miejsc ograniczona !!! - obóz odbędzie się przy minimalnej ilości uczestników 10 osób w kategorii wiekowej (szkoła podstawowa klas 1-3,4-6, 7-8 i liceum)
 • Smartphony i elektronika: nie zabieramy uczestnikom telefonów komórkowych, tabletów oraz innego sprzętu elektronicznego !!! Na naszych obozach jest tak Frajdowo, że uczestnicy nie mają chęci oraz czasu z nich korzystać 😊. Ze względu na bogaty program obozów sugerujemy, aby dzieci nie zabierały urządzeń elektronicznych służących do grania.
 • Fotorelacja oraz wideorelacja: podczas trwania obozu będzie dokonywana codzienna fotorelacja oraz wideorelacja, tak aby mogli Państwo śledzić  na bieżąco co u nas się dzieje. Zdjęcia oraz wideo zamieszczane będą w mediach społecznościowych naszego biura (m.in. Facebook, Instagram itp.) oraz na stronie internetowej www.frajda-sport.com.pl
 • Zebranie przedobozowe: w celu omówienia szczegółów wyjazdu oraz poznania odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, zaprosimy Państwa w czerwcu 2022 na zebranie przedobozowe - online.

Za dodatkową opłatą:

 • Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji (dodatkowo płatne) - czasami coś pokrzyżuje nasze plany. Dzięki Kosztom Rezygnacji możesz anulować wyjazd odzyskując niewykorzystane pieniądze m.in. z powodu choroby. Ubezpieczenie występuje w dwóch wariantach: podstawowym oraz poszerzonym o zachorowanie, kwarantannę z powodu COVID-19.  POLECAMY !!!
 • Indywidualna Fotorelacja Uczestnika Obozu  NOWOŚĆ !!!  - dokładamy wszelkich starań, aby w codziennej fotorelacji, którą publikujemy w naszych mediach społecznościowych znalazł się na zdjęciach każdy uczestnik np. na zdjęciach grupowych. Umożliwiamy zamówienie pakietu zdjęć wykonanych profesjonalnym sprzętem fotograficznym w oryginalnym formacie, która jest gwarancją uwiecznienia uczestnictwa dziecka w obozie.
  Pakiety zdjęć: 50 zdjęć - 99 zł/os. , 100 zdjęć - 199 zł/os.
  Pamiątkowy film z pobytu dziecka na obozie: wideo 1 min. - 250 zł
  Deklaracja wykupienia indywidualnej fotorelacji -  zgłoszenie najpóźniej na trzy dni przed wyjazdem dziecka na obóz
  Realizacja: wrzesień-październik 2022 uzależniona od terminu zgłoszenia. Wysyłane na pendrivie.
 • Dieta żywieniowa uczestnika  NOWOŚĆ !!! uczestnik jest na specjalnej diecie? Po szczegółowej weryfikacji opisanej diety w karcie kwalifikacyjnej i zaakceptowaniu przez biuro, za dodatkową opłatą zapewnimy odpowiednią dietę:
  1. dieta wegetariańska: + 350 zł
  2. dieta bezglutenowa:  + 550 zł
  inne diety będą wyliczane zainteresowanym indywidualnie
 • Karta pływacka - możliwość uzyskania karty pływackiej (za dodatkową opłatą)
 • Transport z innego miasta - Jesteś z innego miasta? Nie ma problemu!!! Jesteśmy w stanie zorganizować transport za dodatkową opłatą, która wynosi od 50 zł do 350 zł w zależności od odległości. Warunkiem jest zebranie się minimum 8 osób z danego miasta.

RABAT LOJANOŚCIOWY FRAJDOWICZA: 
Wprowadziliśmy nowy system rabatów, który uczestnicy otrzymają w zależności od ilości wyjazdów z FRAJDĄ. Stali Klienci wraz z ofertą LATO 2022 otrzymali osobną wiadomość e-mail o statusie FRAJDOWICZA

  • FRAJDOWICZ BRĄZOWY - 50 zł - dla wszystkich uczestników, którzy jadą z nami drugi raz
  • FRAJDOWICZ SREBRNY - 100 zł - dla wszystkich uczestników, którzy jadą z nami trzeci raz
  • FRAJDOWICZ ZŁOTY - 150 zł - dla wszystkich uczestników, którzy jadą z nami czwarty raz
  • FRAJDOWICZ PLATYNOWY - 200 zł - dla wszystkich uczestników, którzy jadą z nami piąty raz
  • FRAJDOWICZ PLATYNOWY+ - 200 zł + 50 zł* - *każdy następny wyjazd powyżej piątego

Byłeś z nami, ale nie otrzymałeś maila ze statusem FRAJDOWICZA? Przy rezerwacji daj nam znać. Zaznaczamy, że uczestnikowi każdego rodzaju wypoczynku letniego lub zimowego, który był już z nami przysługuje rabat

RABAT DLA RODZEŃSTW - 50 zł - dla każdego dziecka

ZABIERZ PACZKĘ NA WAKACJE - dzieci, które zachęcą swoich przyjaciół, którzy nie byli jeszcze na wypoczynku z  FRAJDĄ. Otrzymają od nas rabat w wysokości: 100 zł za każdą nowo poleconą osobę, która dopełni w wyznaczonym terminie wszystkich formalności i pojedzie na obóz.

ZDOBĄDŹ PUNKTY I ZWIĘKSZ SWÓJ RABAT !!!
Od sezonu LATO 2022r. wprowadzamy możliwość zdobywania punktów przez Dzieci w celu otrzymania dodatkowego rabatu na kolejny wyjazd!

1 punkt = 1 zł

REGULAMIN:

ZAWODY SPORTOWE ZAJĘCIE

 • I MIEJSCE = 30 pkt     
 • II MIEJSCE = 20 pkt  
 • III MIEJSCE = 10 pkt

KONKURS CZYSTOŚCI: I MIEJSCE = 30 pkt

Otrzymanie pochwały od wychowawcy = 5 pkt
Otrzymanie pochwały od kierownika obozu = 10 pkt
Wyróżnienie na końcu obozu przez kierownika obozu = 30 pkt

Punkty są sumowane, opisywane i wysyłane Rodzicom uczestników po zakończonym turnusie.

Punkty są ważne przez 12 miesięcy od ich otrzymania (tutaj: ZIMA - LATO 2023)

prace, masa solna
TANIEC, UŚMIECH
masa solna
turnus termin ilość dni koszt obozu dostępność
Turnus I
27.06. - 10.07.2022r.
14 dni
2 990 zł/os.
Turnus II
10.07. - 23.07.2022r.
14 dni
2 990 zł/os.
Wyjeżdżamy z: Płońska, Warszawy oraz Łodzi

oraz innych miast w całej Polsce

Zgłoszenie
telefoniczne

tel. 600 55 15 15

tel. 787 77 31 31

Wypełnij
formularz

Dokonaj rezerwacji w łatwy i szybki sposób poprzez formularz on-line!

Zgłoszenie
e-mail

podaj imię i nazwisko dziecka, datę urodzenia, rodzaj, termin oraz miasto wyjazdu na obóz, tel. kontaktowy i e-mail do Rodziców

Warunki rezerwacji:  wstępnej rezerwacji dokonaj poprzez formularz on-line, telefonicznie lub drogą mailową. W odpowiedzi na wiadomość e-mail otrzymasz potwierdzenie przyjęcia wstępnej rezerwacji z dokumentami: umową-zgłoszenie oraz kartą kwalifikacyjną. Podstawą rezerwacji jest wpłata zadatku w kwocie 1000 zł w terminie 3 dni od daty dokonania rezerwacji oraz przesłanie tradycyjną drogą pocztową szczegółowo wypełnionej przez prawnych Opiekunów oryginału umowy-zgłoszenie wraz z kartą kwalifikacyjną i jej załącznikami w  terminie 14 dni.

W/w dokumenty wyślij na adres korespondencyjny biura w wersji papierowej.  Dokonaj płatności na konto FRAJDA Biura Podróży Sp. z o.o. zgodnie z harmonogramem płatności podanym w umowie. 

Dopłata do 100% wartości obozu: II rata:  w wysokości 1000 zł do dnia 10.05.2022r., III rata: dopłata do 100%  wartości obozu do dnia 10.06.2022r.

PROMOCJE I RABATY

Całkowicie odmienione pakiety rabatowe NOWOŚĆ !!!

Zobacz jak wygląda wypoczynek letni z FRAJDĄ!!!

Lato 2022: Ślesin

Obejrzyj katalog online

Pobierz katalog w wersji PDF

Realizujemy BON TURYSTYCZNY

Dowiedz się więcej o tym, jak z niego skorzystać!

Wykup dodatkowe ubezpieczenie:

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z imprezy:

Czasami coś pokrzyżuje nasze plany. Dzięki Kosztom Rezygnacji możesz anulować wyjazd odzyskując niewykorzystane pieniądze.

Okres ochrony ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży kończy się: z godziną i datą określoną jako początek podróży w umowie podróży.

Kiedy można wykupić ubezpieczenie?:

Wariant 100% Wariant 100% Max

w ciągu 10 dni następujących po dniu zakupu podróży, gdy do rozpoczęcia podróży zostało więcej niż 30 dni

w ciągu 3 dni następujących po dniu zakupu podróży, gdy do rozpoczęcia podróży zostało więcej niż 30 dni

w dniu zakupu podróży, gdy do podróży zostało 30 dni lub mniej (ale nie mniej niż 7)

w dniu zakupu podróży, gdy do podróży zostało 
30 dni lub mniej (ale nie mniej niż 7)

wysokość składki:
~3% wartości obozu 

wysokość składki:
~ 7% wartości obozu

 

Powody rezygnacji dla poszczególnych wariantów ubezpieczenia zostały wymienione w tabeli w ogólnych warunkach ubezpieczenia. Aby otrzymać zwrot środków z ubezpieczenia należy udokumentować przyczynę odwołania podróży. W  wariancie 100% możesz zrezygnować z podróży aż z 19 przyczyn, między innymi z powodu nagłego zachorowania, nieszczęśliwego wypadku, a także z powodu kradzieży dokumentów niezbędnych w podróży lub kradzieży samochodu.

W wariancie 100% Max, oprócz przyczyn wymienionych w wariancie 100%, możesz dodatkowo zrezygnować z powodu m.in.: nagłego zachorowania będącego następstwem choroby przewlekłej, zachorowania na COVID-19 i otrzymania powołania do rozgrywek sportowych.

Pełen katalog powodów rezygnacji znajdziesz w ogólnych warunkach ubezpieczenia.

Rozmyślenie się z podróży, czy też inne obawy związane z podróżą nie stanowią podstawy do zwrotu poniesionych na podróż kosztów. 

trampoliny, jumping fitness
taniec, uśmiech, odkrywcy świata
masa solna, uśmiech