Nasza akademia jest akademią dla każdego:
dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów.
Dla tych, którzy chcą nauczyć się pływać oraz tych
którzy chcą doskonalić technikę pływania.

Doskonalenie i nauka pływania - dla każdego!

Nauka pływania w formie indywidualnej 

Czas trwania zajęć indywidualnych: 30 min.

Nauka pływania dla dzieci od 4 roku życia 
Nauka pływania dla dorosłych

Nauka pływania w formie grupowej 

Czas trwania zajęć indywidualnych: 30 min.

kategorie wiekowe: dzieci, młodzież, dorośli oraz seniorzy
poziomy: podstawowe oraz doskonalące
godziny zajęć: kliknij zobacz ofertę zajęć i zapoznaj się z grafikiem

zobacz ofertę zajęć

Lokalizacja: Pływalnia WOSiR Błękitna Wyszków

Przezwyciężanie
strachu

Pracujemy z uczestnikami po traumach związanych z wodą np. po incydentach topienia-podtapiania podczas wakacji czy na basenie. Pomagamy skutecznie przezwyciężać lęk przed wodą. Nasi instruktorzy charakteryzują się ogromnym doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Motywują i przywracają wiarę, by niemożliwe stało się możliwe. Zaszczepiają pasją do pływania, polepszając tym samym kondycję, samopoczucie oraz zdrowie.

Nauka pływania od podstaw
Doskonalenie techniki pływania
  • Profesjonalne zaangażowanie oraz indywidualne podejście trenera – instruktora do każdego uczestnika
  • Wnikliwa korekcja błędów technicznych w poszczególnych stylach
  • Wysoka efektywność zajęć i osiąganie progresu pływackiego w krótkim czasie
  • Optymalne dopasowanie metod i poziomu trudności zadań do potrzeb, wieku oraz stanu zdrowia uczestnika
Rehabilitacja pourazowa
oraz praca z dziećmi ze schorzeniami układu nerwowego i ruchowego

Rehabilitacja pourazowa w wodzie stała się w ostatnim czasie jednym z najbardziej skutecznych sposobów powrotu do pełnej sprawności, wykorzystując lecznicze właściwości wody. Właściwy dobór ćwiczeń rehabilitacyjnych oraz duże doświadczenie instruktorów to klucz do sukcesu. Pomagamy też dzieciom ze schorzeniami układu nerwowego oraz ruchowego, szczególnie przy zaburzeniach SI – dysfunkcji integracji sensorycznej. Dzięki nauce pływania przywracamy wiarę rodzicom dzieci z zaburzeniami rozwoju umysłowego np. Zespół Aspergera, autyzm itp.. Nie zapominamy tez o dzieciach z cukrzycą i ADHD.

Klienci o nas

Żaneta Wyszków

Z czystym sumieniem polecam. Zajęcia z Panem Pawłem to gwarancja sukcesu - 7 latek na 3 zajęciach zaczyna doskonalić pływanie kraulem. Postęp z minuty na minutę. Cieszę się, że trafiliśmy do „Frajdy” - solidna firma. Super podejście nie tylko do dzieci ale i dorosłych, którzy np. mają lęk przed wodą. Z „Frajdą” woda nie jest już taka straszna 🙂 dziękuję

Agnieszka Wyszków

Polecam z całego serca Pana Pawła!
Bardzo doświadczony i profesjonalny we wszystkim co robi. W pełni poświęca się swoim podopiecznym. Oby było więcej takich wspaniałych ludzi!

Katarzyna Wyszków

Polecam w 100 % naukę pływania z Frajdą i Panem Pawłem Stacho. Wykazuje on pełne zaangażowanie i profesjonalizm w tym co robi. Potrafi umiejętnie przekazać swoją wiedzę uczniom, oraz ma bardzo dobre podejście do dzieci. Widać że to co robi jest jego pasją.

Patrycja cz.1 Wyszków

Jak najbardziej polecam Akademię Pływania Frajdę! Jako osoba dorosła, miałam za sobą wiele prób nauki pływania i nadzieje, że kiedykolwiek zacznę pływać, zaczynały umierać, aż trafiłam na Trenera Pawła. Trener Paweł ma indywidualne podejście do każdego ucznia.

Patrycja cz.2 Wyszków

Wykazuje się niesamowitym zaangażowaniem, analizuje błędy, poprawia każdy szczegół, by uzyskać poprawną technikę i jak najszybciej zacząć pływać, jednocześnie nie nabawiając się przy tym żadnej kontuzji i ułatwić pływanie. Pracuje także nad oddechem czy przełamaniem strachu przed wodą.

Patrycja cz.3 Wyszków

Dodatkowo poza zajęciami przesyła materiały odnośnie pływania czy też ćwiczenia do wykonywania w domu. W razie jakichkolwiek wątpliwości odpowiada na każde pytanie i profesjonalnie tłumaczy. Po niecałych dwóch miesiącach zajęć (2 razy w tygodniu) pierwszy raz w życiu popłynęłam sama 🙂 Marzenia o pływaniu, z Frajdą się spełniają, polecam!

Joanna

Córka strasznie bała się wody, nie było mowy o zanurzeniu głowy, a po paru miesiącach zajęć z Panem Pawłem pływa na dużym basenie i ciężko ją wyciągnąć z wody. Pan Paweł jest osobą wykwalifikowaną, z niesamowitym podejściem do dzieci, z wielką cierpliwością, który bardzo sumiennie podchodzi do swojej pracy.

Patryk

Polecam naukę pływania z Panem Pawłem Stacho - zaangażowanie, profesjonalizm, duża wiedza i umiejętność przekazania jej uczniom, bardzo dobre podejście do dzieci. Moje dziecko bardzo chętnie chodzi na zajęcia z Panem Pawłem i czyni bardzo szybkie postępy.

Iwona

Chciałabym serdecznie podziękować Panu Pawłowi Stacho za trud jaki wkłada w rehabilitację moich dwóch synów. Pan Paweł jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu. Sumienny, rzeczowy , buduje fantastyczną relację ze swoimi podopiecznymi. Moje dzieci zmagające się z niskim napięciem mięśniowym , zajęcia z Panem Pawłem dokonały wręcz niemożliwego.

Ewelina

Polecam naukę pływania z Panem Pawłem Stacho, to jedyny chyba instruktor na tym basenie, który podchodzi z pełnym profesjonalizmem do nauki a także rehabilitacji dzieci. Bardzo dużo mu zawdzięczam za co dziękuję!

Justyna

Polecam Pana Pawła Stacho z Frajdy, panicznie bałam się wody, dzięki niemu podjęłam próby i łamie własne bariery lęku. Uczył mnie od podstaw. Wymagający, ale skuteczny w działaniu i to jest w nim najlepsze💪

Beata

Dziękuję Panu Pawłowi Stacho za profesjonalne podejście do nauki pływania z moim synem.Polecam współpracę z tym trenerem.

Ewa

Jesteśmy bardzo zadowolone z prowadzonych zajęć, córka dzięki panu Pawłowi odważyła się zanurzać głowę, pływać na brzuchu i plecach, na razie przy dodatkowym wsparciu w postaci makaronu i deski. Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, dziecko ma motywacje do dalszej nauki.

Marcin

[...] w końcu udało nam się znaleźć właściwego instruktora pływania dr Paweł Stacho która sumienną pracą pomagał nam w treningach na basenie. Nasze dwie córki dzięki Panu Pawłowi zrobiły niesamowity progres jeśli chodzi o technikę pływania oraz zaangażowanie co w dzisiejszych czasach nie jest łatwym wyzwaniem zwłaszcza że dziewczynki mają w tej chwili kilkanaście lat. [...]

Katarzyna

Pan Paweł jest niesamowitym, zaangażowanym i oddanym zajęciom trenerem. Syn który bał się położyć na wodzie na plecach już po 2 zajęciach przełamał lęki, a obecnie w wodzie czuje się jak ryba, aż miło popatrzeć jakie postępy poczynił. Ja z córką również uczęszczamy na zajęcia pływania do Pana Pawła i jak do tąd jesteśmy bardzo zadowolone. Pan Paweł do każdej osoby podchodzi indywidualnie oraz z pełnym profesjonalizmem. Widać że to co robi jest jego pasją. Bardzo polecam lekcje z tym trenerem.

Edyta Wołomin

[...] Zaczęliśmy od zajęć grupowych prowadzonych przez Pana Pawła, przeszliśmy na indywidualny tryb nauczania, gdyż corka / przedszkolak bała się brać udział w zajeciach grupowych. Kilka zajęć z tym instruktorem zdecydowanie poprawiło sytuację i rozwiazało problem. Wedlug mnie najlepszy instruktor, pełen profesjonalizm, podejscie do ucznia, zwlaszcza tak małego, tu wszystko sie zgadza! Córka nie chce uczyć się z nikim innym.

Gabojka Wołomin

[...] chodzimy na ten basen tylko z jednego powodu - lekcje pływania z panem Pawłem Stacho. Jest niesamowicie kompetentnym, oddanym zajęciom z dziećmi trenerem. Już drugie moje dziecko korzysta z jego lekcji, wcześniej na zajęciach grupowych organizowanych przez pana Pawła [...] Córka z dziecka bojącego się wody po piątych zajęciach pływa w dużym basenie i nie może się doczekać kolejnych zajęć. Bardzo polecam lekcje z tym trenerem.

Anna Wołomin

[...] chodzimy na ten basen tylko z jednego powodu - lekcje pływania z panem Pawłem Stacho. Jest niesamowity, zaangażowany, oddanym zajęciom trenerem, a Syn wpatrzony w Niego jak zaczarowany do tego robią niesamowitą prace. Bardzo polecam lekcje z tym trenerem.

Przemysław

Bardzo polecam Pana Pawła Stacho jako instruktora pływania. W kilka zajęć nauczył mnie poprawnie pływać kraulem i żaba. Polecam 100% profesjonalizmu.

Ordi

Świetne miejsce do nauki pływania, polecam trenera Pawła Stacho, podchodzi do każdego podopiecznego w indywidualny sposób, efekty są bardzo zadawalające. Właściwy człowiek we właściwym miejscu

Nina

Najlepszy instruktor pływania Paweł Stacho, więcej takich ludzi 🤗🤗🤗

Marta

Przedszkolak lat 5 z orzeczeniem o niepełnosprawności współpracuje z panem Pawłem Stacho od Grudnia 2022 r do dnia dzisiejszego rezultaty są naprawdę imponujące,dziecko nie boi się wody bardzo chętnie bierze udział w zajęciach, uważam,że nie tylko poprawiła się kondycja fizyczna ale również psychiczna dziecka pan Paweł to człowiek z pasją do sportu i pracy z dziećmi który bez wątpienia pracuje z misją i zaangażowaniem a jego praca bardzo pomaga w funkcjonowaniu mojego syna.

Wioleta

[...] Dość długo obserwowałam Pana pracę na basenie i wiem że ma Pan ten dar przekazywania wiedzy, widać zaangażowanie i chęć nauczenia dziecka prawidłowej postawy, oddechu i techniki. Po dwóch zajęciach zauważyliśmy duży postęp techniczny u syna. Jest bardzo zadowolony a my widzimy efekty. Co skłoniło nas do podjęcia decyzji o zwiększeniu ilości zajęć. [...]

Lidia cz. 1

Trafiliśmy do Pana z polecenia znajomych będących pod wrażeniem skuteczności zajęć z Panem i szybko sami się w o tym przekonaliśmy. Profesjonalizm, cierpliwość, świetny kontakt z dzieckiem oraz indywidualne podejście sprawiły, że syn uwielbia spędzać czas na basanie z Panem Pawłem. Ja, jako rodzic, jestem bardzo zadowolona z efektów jakie osiągnął mój syn po kilkunastu lekcjach. Teraz wchodząc do wody jest pewny siebie. Wie jak oddychać, jak pływać na wodzie i pod wodą, opanował różne style pływania.

Lidia cz. 2

Jednak najważniejsze dla mnie jest to, że w końcu mój syn odnalazł sport, który sprawia mu przyjemność. Sport, który rozwija jego umiejętności motoryczne, kondycję fizyczną oraz redukuje stres towarzyszący dorastaniu. Bez wahania mogę stwierdzić, że to ogromna zasługa Pana Pawła Stacho. Panie Pawle, serdecznie dziękujemy za dotychczasowe lekcje i z niecierpliwością czekamy na kolejne.

Kadra Instruktorska

dr Paweł Stacho

Trener-Instruktor Pływania

Instruktor pływania i Ratownik WOPR z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, nauczając i doskonaląc pływanie. Pomaga w pokonaniu strachu i lęku przed wodą. Pracuje z dziećmi ze schorzeniami typu Asperger, Autyzm, przykurcze mięśniowe, SI, diabetycy, rehabilitacja pourazowa. Współpracuje z lekarzami wielu specjalizacji oraz rehabilitantami, usprawniając i pomagając w powrocie do sprawności fizycznej i psychicznej.

Maciej Grabowski

Instruktor Pływania

Instruktor pływania, Ratownik MOPR, oraz student fizjoterapii. Realizuje zajęcia indywidualne oraz grupowe z dziećmi od 4 roku życia oraz dorosłymi. Oferuje indywidualne podejście oraz zaangażowanie oparte na kilkuletnim doświadczeniu kariery zawodniczej w pływaniu. Prowadzi również zajęcia w języku angielskim.

Bastian Ciborowski

Instruktor Pływania

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, instruktor pływania, ratownik WOPR. W przeszłości trenował pływanie. Lubiący wyzwania oraz pracę z małymi dziećmi dostosowując indywidualne metody nauczania do każdego podopiecznego. Prowadzi zajęcia zajęcia oraz indywidualne z dziećmi oraz dorosłymi.

Agnieszka Brocka

Instruktor Pływania

Rafał

Instruktor Pływania

- z nami nauczysz się pływać -

Cennik - zajęcia w Wyszkowie
Pływalnia WOSiR Błękitna Wyszków

Dni zajęć - Wyszków:

DZIEŃ TYGODNIA
GODZINY ZAJĘĆ
PONIEDZIAŁEK
16:00 - 21:30
WTOREK
16:00 - 21:30
ŚRODA
16:00 - 21:30
CZWARTEK
16:00 - 21:30
PIĄTEK
16:00 - 21:30
SOBOTA
10:00 - 21:30

Zapytaj o wolny termin
skontaktujemy się z Tobą!

DOKUMENTY:

Często zadawane pytania

W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa w zajęciach indywidualnych wypełnij formularz kontaktowy znajdujący się na dole strony podając dane uczestnika, wybranego instruktora oraz dzień i przedział godzinowy zajęć. Gdy otrzymamy zgłoszenie zweryfikujemy dostępność miejsca. Skontaktujemy się z Państwem  w celu  umówienia zajęć.

Zaznaczamy, że wysłanie zapytania jest tylko formą zgłoszenia zainteresowania zajęciami i jednocześnie nie jest potwierdzeniem dostępności zajęć.

Zajęcia odbywają się na WOSiR Pływalni Błękitna w Wyszkowie

Zapisy na zajęcia grupowe zostaną niedługo uruchomione.

Cennik:

zamieszczono powyżej

Na zajęcia indywidualne możesz się zapisać poprzez formularz online lub telefonicznie tel. 787 77 31 31, 602 32 05 06
______________________________________________________________

Zapisy na zajęcia grupowe zostaną uruchomione niedługo

Na zajęcia należy wziąć ze sobą: kostium kąpielowy, czepek, okularki, ręcznik i klapki basenowe.

Nieobecność należy zgłosić przez adres mailowy [email protected] lub poinformowanie biura drogą telefoniczną lub SMS. Inaczej zajęcia przepadają. Należy zgłosić nieobecność najpóźniej 24 godziny przed ich rozpoczęciem.

ZAJĘCIA INDYWIDULANE
Jeśli nieobecność została zgłoszona najpóźniej 24h przed rozpoczęciem zajęć to koszt tych zajęć odliczamy od kolejnego okresu rozliczeniowego. W każdym miesiącu można mieć niezgłoszoną maksymalnie 1 nieobecność. Każde kolejne zajęcia lub zajęcia, na których nie zgłosili Państwo nieobecności przepadają i pobierana jest za nie opłata.

Uczestnicy zajęć indywidualnych w każdym dwumiesięcznym okresie rozliczeniowym mogą odwołać dwa zajęcia, by nie ponieść za nie kosztów.

W przypadku długotrwałej choroby (np. złamanie) która uniemożliwia uczestnictwo w zajęciach dłużej niż przez 3 tygodnie prosimy o zgłoszenie nieobecności i przesłanie takiej informacji na maila wraz ze zwolnieniem/zaświadczeniem od lekarza potwierdzającym chorobę/brak możliwości uprawiania sportu. Biuro Akademii indywidualnie zaproponuje rozwiązanie w takich sytuacjach.

Jeśli choroba jest krótkotrwała (np. przeziębienie), to nieobecność należy zgłosić w systemie tak jak w przypadku każdej nieobecności, czyli 24 godziny przed rozpoczęciem zajęć, by móc w terminie późniejszym odrobić zajęcia.

Nieobecności spowodowane chorobą są liczone z puli dwóch możliwych do odrobienia. Nowy termin zajęć sugerujemy wybrać, gdy stan zdrowia umożliwi już uczestnictwo w zajęciach.
W wyjątkowych przypadkach, gdy nieznacznie spóźnią się Państwo z zaznaczaniem nieobecności w ActiveNow prosimy dodatkowo o mailowe poinformowanie o zaistniałej sytuacji naszego koordynatora. W miarę możliwości spróbujemy umożliwić odrobienie takich zajęć – prosimy mieć jednak na uwadzę, że pierwszeństwo mają osoby które zgłosiły nieobecność w terminie.
Prosimy pamiętać, że my również nie mamy wpływu na zdarzenia losowe, a liczba osób w grupie jest ograniczona i musimy się trzymać regulaminu oraz ograniczeń spowodowanych wcześniejszymi rezerwacjami.

Zajęcia należy opłacić z góry za cały okres rozliczeniowy. Wpłata za zajęcia powinna być uiszczona w ciągu trzech dni od potwierdzenia przez nas zapisów i nie później niż dzień przed rozpoczęciem zajęć. W przypadku spóźnienia koordynator może poprosić o przesłanie potwierdzenia wpłaty na maila.

Płatność należy uregulować z góry za cały kurs/okres rozliczeniowy. W zależności od dnia zajęć różnić się może liczba zajęć do opłacenia.

Napisz do nas:

Kontakt:

Telefon: 787 77 31 31, 602 32 05 06

tel. pon. – pt.: 10:00 – 18:00 

Godziny otwarcia
Punktu naszej Akademii na Pływalni:
pon.-pt.:
14:00 – 20:00
sob.:
10:00 – 14:00

e-mail: [email protected]

Miejsce zajęć:

Lokalizacja: Pływalnia WOSiR “Błękitna” Wyszków 

Adres: Geodetów 45, 07-200 Wyszków