- ZAJĘCIA GRUPOWE -

3-MIESIĘCZNY KURS NAUCZ SIĘ PŁYWAĆ DO WAKACJI !!!

zajęcia dla dzieci, dorosłych oraz seniorów
kursy odbywają się raz w tygodniu w piątki 
cykl zajęć rozpoczął się dnia 05.04.2024r., ale nie martw się!!!
Możesz jeszcze do nas dołączyć 🙂
FRAJDA TEAM
GODZINA
WIEK
POZIOM
ZAPISZ SIĘ
FRAJDA TEAM 5
16:00 - 16:45
7 - 8 LAT
PODSTAWOWY
BRAK WOLNYCH MIEJSC
FRAJDA TEAM 9
18:00 - 18:45
9 - 10 LAT
PODSTAWOWY
BRAK WOLNYCH MIEJSC
FRAJDA TEAM 9
18:00 - 18:45
11 - 12 LAT
PODSTAWOWY
BRAK WOLNYCH MIEJSC
FRAJDA TEAM 13
20:00 - 20:45
DOROŚLI
PODSTAWOWY
BRAK WOLNYCH MIEJSC

- CENA KURSU -

zajęcia grupowe odbywają się
raz w tygodniu w piątki

pierwsze zajęcia rozpoczęły się w piątek dnia 05.04.2024r.
Ilość miejsc na kursie w danej kategorii wiekowej
z podziałem na poziomy wynosi maksymalnie do 4-8 osób
czas zajęć: 45 min.

cena podstawowa

cena podstawowa
3-miesięczny kurs nauki pływania

495 zł
cena zawiera:
  • 11 zajęć nauki i doskonalenia pływania
  • pakiet startowy (worek, czepek, gadżet niespodzianka oraz bonus rabatowy)
  • możliwość zdobycia karty pływackiej
  • wejście na pływalnię 1 godz.
  • podatek VAT
cena po 12.04.2024r.

zapis po 26.04.2024r.
2-miesięczny kurs nauki pływania

315 zł
cena zawiera:
  • 7 zajęć nauki i doskonalenia pływania
  • pakiet startowy (worek, czepek, gadżet niespodzianka oraz bonus rabatowy)
  • możliwość zdobycia karty pływackiej
  • wejście na pływalnię 1 godz.
  • podatek VAT

- KARNETY -

Często zadawane pytania:

Dla kogo są kursy?

Nasze kursy to zajęcia zorganizowane organizowane na torze w basenie pływackim w grupie liczącej maksymalnie do 6-8 osób.

Czy kursy są dzielone pod względem wieku i umiejętności?

Tak. Nasze FRAJDA TEAM'y są dzielone pod względem kategorii wiekowej oraz umiejętności.

Jak długo trwają zajęcia?

Zajęcia trwają 45 min.

Ile zajęć obejmuje karnet 3-miesięczny?

Karnet 3-miesięczny obejmuje 11 zajęć nauki i doskonalenia pływania. Odbywają się one raz w tygodniu w piątki. Dni wolne są uwzględnione w harmonogramie zajęć.

Jaki jest harmonogram zajęć w piątki?

daty zajęć:
05.04, 12.04, 19.04, 26.04, 10.05, 17.05, 24.05, 31.05.,07.06, 14.06, 21.06

Co potrzebuje do zajęć?

kostium kąpielowy, klapki, okularki, czepek - otrzymujesz od nas w pakiecie startowym oraz ręcznik.

Jak zapisać się na zajęcia?

Poprzez formularz naboru do kursów nauki i doskonalenia pływania znajdującego się powyżej przy każdej kategorii wiekowej oraz poziomie umiejętności.

Nie ma już miejsc czy jest szansa jeszcze dołączyć do grupy?

Poprzez formularz naboru do kursów nauki i doskonalenia pływania znajdującego się powyżej przy każdej kategorii wiekowej oraz poziomie umiejętności.

Nie ma już miejsc czy jest szansa jeszcze dołączyć do grupy?

Proszę zapisać się na listę rezerwową, dostępne poniżej

Poziom Podstawowy - czy muszę coś umieć?

Poziom podstawowy to nauka od podstaw.

Poziom - doskonalenie techniki pływania

Wybierając ten poziom deklaruje się, że uczestnik potrafi samodzielnie zanurzać głowę, dokonać wydechu powietrza nosem pod wodą, płynąć strzałką z właściwą pracą nóg - 25m, prawidłowa praca nóg w pływaniu na plecach, brak ograniczeń związanych ze stanem zdrowia w nauce i doskonaleniu pływania stylem grzbietowym, kraulem, klasycznym – żabką.

Po zapisie do grupy doskonalenia pływania uczestnicy będą poddani weryfikacji

- KLIENCI O NAS -

Żaneta Wyszków

Z czystym sumieniem polecam. Zajęcia z Panem Pawłem to gwarancja sukcesu - 7 latek na 3 zajęciach zaczyna doskonalić pływanie kraulem. Postęp z minuty na minutę. Cieszę się, że trafiliśmy do „Frajdy” - solidna firma. Super podejście nie tylko do dzieci ale i dorosłych, którzy np. mają lęk przed wodą. Z „Frajdą” woda nie jest już taka straszna 🙂 dziękuję

Kinga Wyszków

FRAJDA to profesjonalna firma w której nie brakuje SERCA w połączeniu z wiedzą. Z pełnym zaufaniem powierzam im córkę na lekcje pływania - których widzę efekty 👍

Agnieszka Wyszków

Polecam z całego serca Pana Pawła!
Bardzo doświadczony i profesjonalny we wszystkim co robi. W pełni poświęca się swoim podopiecznym. Oby było więcej takich wspaniałych ludzi!

Katarzyna Wyszków

Polecam w 100 % naukę pływania z Frajdą i Panem Pawłem Stacho. Wykazuje on pełne zaangażowanie i profesjonalizm w tym co robi. Potrafi umiejętnie przekazać swoją wiedzę uczniom, oraz ma bardzo dobre podejście do dzieci. Widać że to co robi jest jego pasją.

Patrycja cz.1 Wyszków

Jak najbardziej polecam Akademię Pływania Frajdę! Jako osoba dorosła, miałam za sobą wiele prób nauki pływania i nadzieje, że kiedykolwiek zacznę pływać, zaczynały umierać, aż trafiłam na Trenera Pawła. Trener Paweł ma indywidualne podejście do każdego ucznia.

Patrycja cz.2 Wyszków

Wykazuje się niesamowitym zaangażowaniem, analizuje błędy, poprawia każdy szczegół, by uzyskać poprawną technikę i jak najszybciej zacząć pływać, jednocześnie nie nabawiając się przy tym żadnej kontuzji i ułatwić pływanie. Pracuje także nad oddechem czy przełamaniem strachu przed wodą.

Patrycja cz.3 Wyszków

Dodatkowo poza zajęciami przesyła materiały odnośnie pływania czy też ćwiczenia do wykonywania w domu. W razie jakichkolwiek wątpliwości odpowiada na każde pytanie i profesjonalnie tłumaczy. Po niecałych dwóch miesiącach zajęć (2 razy w tygodniu) pierwszy raz w życiu popłynęłam sama 🙂 Marzenia o pływaniu, z Frajdą się spełniają, polecam!

Joanna

Córka strasznie bała się wody, nie było mowy o zanurzeniu głowy, a po paru miesiącach zajęć z Panem Pawłem pływa na dużym basenie i ciężko ją wyciągnąć z wody. Pan Paweł jest osobą wykwalifikowaną, z niesamowitym podejściem do dzieci, z wielką cierpliwością, który bardzo sumiennie podchodzi do swojej pracy.

Patryk

Polecam naukę pływania z Panem Pawłem Stacho - zaangażowanie, profesjonalizm, duża wiedza i umiejętność przekazania jej uczniom, bardzo dobre podejście do dzieci. Moje dziecko bardzo chętnie chodzi na zajęcia z Panem Pawłem i czyni bardzo szybkie postępy.

Iwona

Chciałabym serdecznie podziękować Panu Pawłowi Stacho za trud jaki wkłada w rehabilitację moich dwóch synów. Pan Paweł jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu. Sumienny, rzeczowy , buduje fantastyczną relację ze swoimi podopiecznymi. Moje dzieci zmagające się z niskim napięciem mięśniowym , zajęcia z Panem Pawłem dokonały wręcz niemożliwego.

Ewelina

Polecam naukę pływania z Panem Pawłem Stacho, to jedyny chyba instruktor na tym basenie, który podchodzi z pełnym profesjonalizmem do nauki a także rehabilitacji dzieci. Bardzo dużo mu zawdzięczam za co dziękuję!

Justyna

Polecam Pana Pawła Stacho z Frajdy, panicznie bałam się wody, dzięki niemu podjęłam próby i łamie własne bariery lęku. Uczył mnie od podstaw. Wymagający, ale skuteczny w działaniu i to jest w nim najlepsze💪

Beata

Dziękuję Panu Pawłowi Stacho za profesjonalne podejście do nauki pływania z moim synem.Polecam współpracę z tym trenerem.

Ewa

Jesteśmy bardzo zadowolone z prowadzonych zajęć, córka dzięki panu Pawłowi odważyła się zanurzać głowę, pływać na brzuchu i plecach, na razie przy dodatkowym wsparciu w postaci makaronu i deski. Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, dziecko ma motywacje do dalszej nauki.

Marcin

[...] w końcu udało nam się znaleźć właściwego instruktora pływania dr Paweł Stacho która sumienną pracą pomagał nam w treningach na basenie. Nasze dwie córki dzięki Panu Pawłowi zrobiły niesamowity progres jeśli chodzi o technikę pływania oraz zaangażowanie co w dzisiejszych czasach nie jest łatwym wyzwaniem zwłaszcza że dziewczynki mają w tej chwili kilkanaście lat. [...]

Katarzyna

Pan Paweł jest niesamowitym, zaangażowanym i oddanym zajęciom trenerem. Syn który bał się położyć na wodzie na plecach już po 2 zajęciach przełamał lęki, a obecnie w wodzie czuje się jak ryba, aż miło popatrzeć jakie postępy poczynił. Ja z córką również uczęszczamy na zajęcia pływania do Pana Pawła i jak do tąd jesteśmy bardzo zadowolone. Pan Paweł do każdej osoby podchodzi indywidualnie oraz z pełnym profesjonalizmem. Widać że to co robi jest jego pasją. Bardzo polecam lekcje z tym trenerem.

Edyta Wołomin

[...] Zaczęliśmy od zajęć grupowych prowadzonych przez Pana Pawła, przeszliśmy na indywidualny tryb nauczania, gdyż corka / przedszkolak bała się brać udział w zajeciach grupowych. Kilka zajęć z tym instruktorem zdecydowanie poprawiło sytuację i rozwiazało problem. Wedlug mnie najlepszy instruktor, pełen profesjonalizm, podejscie do ucznia, zwlaszcza tak małego, tu wszystko sie zgadza! Córka nie chce uczyć się z nikim innym.

Gabojka Wołomin

[...] chodzimy na ten basen tylko z jednego powodu - lekcje pływania z panem Pawłem Stacho. Jest niesamowicie kompetentnym, oddanym zajęciom z dziećmi trenerem. Już drugie moje dziecko korzysta z jego lekcji, wcześniej na zajęciach grupowych organizowanych przez pana Pawła [...] Córka z dziecka bojącego się wody po piątych zajęciach pływa w dużym basenie i nie może się doczekać kolejnych zajęć. Bardzo polecam lekcje z tym trenerem.

Anna Wołomin

[...] chodzimy na ten basen tylko z jednego powodu - lekcje pływania z panem Pawłem Stacho. Jest niesamowity, zaangażowany, oddanym zajęciom trenerem, a Syn wpatrzony w Niego jak zaczarowany do tego robią niesamowitą prace. Bardzo polecam lekcje z tym trenerem.

Przemysław

Bardzo polecam Pana Pawła Stacho jako instruktora pływania. W kilka zajęć nauczył mnie poprawnie pływać kraulem i żaba. Polecam 100% profesjonalizmu.

Ordi

Świetne miejsce do nauki pływania, polecam trenera Pawła Stacho, podchodzi do każdego podopiecznego w indywidualny sposób, efekty są bardzo zadawalające. Właściwy człowiek we właściwym miejscu

Nina

Najlepszy instruktor pływania Paweł Stacho, więcej takich ludzi 🤗🤗🤗

Marta

Przedszkolak lat 5 z orzeczeniem o niepełnosprawności współpracuje z panem Pawłem Stacho od Grudnia 2022 r do dnia dzisiejszego rezultaty są naprawdę imponujące,dziecko nie boi się wody bardzo chętnie bierze udział w zajęciach, uważam,że nie tylko poprawiła się kondycja fizyczna ale również psychiczna dziecka pan Paweł to człowiek z pasją do sportu i pracy z dziećmi który bez wątpienia pracuje z misją i zaangażowaniem a jego praca bardzo pomaga w funkcjonowaniu mojego syna.

Wioleta

[...] Dość długo obserwowałam Pana pracę na basenie i wiem że ma Pan ten dar przekazywania wiedzy, widać zaangażowanie i chęć nauczenia dziecka prawidłowej postawy, oddechu i techniki. Po dwóch zajęciach zauważyliśmy duży postęp techniczny u syna. Jest bardzo zadowolony a my widzimy efekty. Co skłoniło nas do podjęcia decyzji o zwiększeniu ilości zajęć. [...]

Lidia cz. 1

Trafiliśmy do Pana z polecenia znajomych będących pod wrażeniem skuteczności zajęć z Panem i szybko sami się w o tym przekonaliśmy. Profesjonalizm, cierpliwość, świetny kontakt z dzieckiem oraz indywidualne podejście sprawiły, że syn uwielbia spędzać czas na basanie z Panem Pawłem. Ja, jako rodzic, jestem bardzo zadowolona z efektów jakie osiągnął mój syn po kilkunastu lekcjach. Teraz wchodząc do wody jest pewny siebie. Wie jak oddychać, jak pływać na wodzie i pod wodą, opanował różne style pływania.

Lidia cz. 2

Jednak najważniejsze dla mnie jest to, że w końcu mój syn odnalazł sport, który sprawia mu przyjemność. Sport, który rozwija jego umiejętności motoryczne, kondycję fizyczną oraz redukuje stres towarzyszący dorastaniu. Bez wahania mogę stwierdzić, że to ogromna zasługa Pana Pawła Stacho. Panie Pawle, serdecznie dziękujemy za dotychczasowe lekcje i z niecierpliwością czekamy na kolejne.