Bez kategorii

Zgłoszenie dziecka na obóz LATO 2017

Szanowni Państwo, drodzy Rodzice i Przyjaciele FRAJDY!!!

W związku ze zbliżającym się sezonem wakacyjnym LATO 2017, zapraszamy do zapoznania z naszą nową ofertą. W tym roku wypoczywać będziemy w przepięknych, malowniczych i tajemniczych Borach Tucholskich nad Zalewem Koronowskim. Tutaj nas jeszcze FRAJDOWICZÓW nie było !!! Jak zwykle przedstawiamy bardzo bogatą ofertę obozów dla dzieci i młodzieży oraz wczasów rodzinnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą  LATO 2017 (katalog poniżej) – oraz do szybkich zapisów już od 20 marca 2017r.

Jak dokonać rezerwacji?

1. Zgłoszenie telefoniczne tel./fax.  22 621 81 82, tel.  kom. 600 55 15 15,  602 32 05 06

2. Zgłoszenie e-mailowe (należy podać imię i nazwisko dziecka, datę urodzenia, rodzaj oraz termin i miejsce obozu, telefon kontaktowy do rodziców – prawnych opiekunów) – adres e-mail: [email protected].pl

3. Wypełnienie formularza na stronie internetowej   w zakładce obozy.

Podstawą rezerwacji jest szczegółowe wypełnienie Umowy – Zgłoszenia i złożenie jej w siedzibie biura oraz wpłata zaliczki w wysokości: 800 zł w terminie 7 dni od daty dokonania rezerwacji. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 12.06.2017r.

Istnieje możliwość ubezpieczenia kosztów imprezy turystycznej w wysokości 5% skierowania w dniu zakupu obozu lub wczasów rodzinnych (przy wpłacie kwoty całkowitej) (szczegóły na www.frajda-sport.com.pl)

Jako Agent wielu biur podróży zapraszamy również, do skorzystania z szerokiej oferty wyjazdów zagranicznych, zarówno na narty, jak i do krajów egzotycznych i nie tylko. Posiadamy bogatą bazę ośrodków wypoczynkowych w Europie i Świecie. Zapewniamy przelot, ubezpieczenie, jak i transfer z lotniska do miejsca wypoczynku. Jesteśmy w stanie zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Jak wypoczynek, to tylko z FRAJDĄ!!

Spełniamy Wasze marzenia!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *