Wycieczki dla grona pedagogicznego

Cena zawiera: autokar klasy turystycznej, opiekę pilota - kierownika wycieczki, ubezpieczenie NNW, wszelkie opłaty związane z programem (bilety do zwiedzanych obiektów, parkingi, itp.), noclegi - w zależności od terminu rezerwacji i terminu imprezy pokoje 2,3,4,5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje lub obiadokolacje zgodnie z programem wycieczki), opiekę przewodnika miejscowego, upominki i dyplomy dla uczestników wycieczki.

Cena nie zawiera: dodatkowych atrakcji powstałych w trakcie wycieczki.

Programy wszystkich imprez podane są w wersji standardowej.

Dokładna cena uzależniona jest od ilości uczestników, ich wieku, terminu imprezy oraz daty jej rezerwacji. Każdą imprezę można modyfikować zgodnie z możliwościami i życzeniami Klienta!!!

Dokładną kalkulację oferty otrzymacie Państwo bezpłatnie!!!

MAZURY

 

 

 

 

MAZURY

Czar Mazur zachwyci każdego, kto zechce odwiedzić i poznać krainę lasów i tysiąca jezior, zapachu sosny i nieskażonej przyrody. Zwiedzimy m.in. stare zamki krzyżackie, Pola Grunwaldzkie - miejsce najsłynniejszej bitwy średniowiecza, sanktuarium w Św. Lipce z imponującymi organami barokowymi oraz kwaterę Hitlera. Zapraszamy serdecznie!

Pobierz

PDF

 SZLAKIEM PIASTOWSKIM

 

 

 

 

SZLAKIEM PIASTOWSKIM

Szlak Piastowski przebiega przez północno - wschodnią Wielkopolskę i zachodnie Kujawy. Warto tu przyjechać ze względu na liczne pamiątki historyczne oraz cenne zabytki architektury związane z początkami państwa polskiego, okresem piastowskim, a nawet czasami wcześniejszymi. Stolica szlaku - Gniezno - bogata w pamiątki i zabytki historyczne zaprasza do wędrówki po piastowskich grodach dawnej Polski.

Pobierz    PDF

KRAKÓW - WIELICZKA

  

 

 

 

 

KRAKÓW - WIELICZKA

Dawna stolica Polski, miasto pięknych zabytków, legend i zawiłej historii. By zachwycić się jego urodą wystarczy naprawdę niewiele. Będzie można zakupić pamiątki pod Sukiennicami, usłyszeć krakowski hejnał czy przejść się po królewskich komnatach. Dodatkowo legenda królowej Kingi o „cudzie solnym” sprawi,że każdy zapragnie zostać tu choć jeden dzień dłużej…

 

Pobierz

   PDF

 JURA KRAKOWSKO - CZĘSTOCHOWSKA

 

 

 

 

JURA KRAKOWSKO

- CZĘSTOCHOWSKA

Pełne wiary Polaków miejsce, któremu niejeden z nas nie zdążył się przyjrzeć dokładnie. Zobaczymy Cudowny obraz Matki Boskiej, zmieniającej swe oblicze, przepiękne białe skałki, wyrastające z ziemi do olbrzymich rozmiarów, Grotę Łokietka - największą jaskinię na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego oraz inne, ciekawe miejsca. Zapraszamy.

 

Pobierz

   PDF

 TRÓJMIASTO

 

 

 

 

 

TRÓJMIASTO

Gdańska starówka z cennym zespołem zabytków, miejsce walk o Westerplatte, Muzeum Oceanograficzne w Gdyni i statki - muzea oraz najdłuższe w Polsce sopockie molo. Zapraszamy do odwiedzenia trzech najbardziej popularnych i największych kurortów nadmorskich, które swoją urodą i niepowtarzalnym klimatem przyciągają turystów polskich i zagranicznych.

 

Pobierz

   PDF

 BIAŁOWIEŻA

 

 

 

 

 

 

BIAŁOWIEŻA

Prawdziwego żubra usłyszymy i zobaczymy tylko w Białowieży, krainie nieskażonej ręką człowieka. Malownicze, pełne uroku cerkwie, piękno zielonej przyrody stworzą podczas wypoczynku dodatkowo niepowtarzalny klimat ścierających się tu od wieków różnych kultur.

 

Pobierz

   PDF

 ZAKOPANE

 

 

 

 

 

ZAKOPANE

Zapraszamy do najpiękniejszego i najbardziej urokliwego miasta polskich Tatr oferującego niezapomniane widoki i niepowtarzalny klimat. O każdej porze roku czeka tu na wszystkich mnóstwo atrakcji. Spacer po słynnych Krupówkach, wjazd na Gubałówkę, wizyta w Jaskini Mroźnej - to tylko niektóre z nich.

 

Pobierz

   PDF

 BIESZCZADY

 

 

 

 

 

 

BIESZCZADY

Malownicze bieszczadzkie krajobrazy urzekły już niejednego turystę. Jeszcze 40 lat temu brakowało tu nawet dróg, dziś zapraszamy do podziwiania piękna Bieszczad w całej ich krasie. Prześliczne krajobrazy, ogromne przestrzenie same otaczają turystę, gdzie tylko odwróci wzrok.

 

Pobierz

   PDF

 PIENINY

 

 

 

 

 

PIENINY

Pieniny to malowniczy łańcuch górski rozciągający się od Tatr na północny-zachód i charakteryzujący się wapiennymi ścianami. Zapraszamy do odwiedzenia m.in. zamku czorsztyńskiego, będącego jedną z najciekawszych i najbardziej tajemniczych atrakcji regionu, zdobycia najwyższego szczytu Pienin Środkowych - Trzech Koron oraz na spacer urokliwym Wąwozem Homole.

 

Pobierz

   PDF

 

ZAGRANICZNE

 
 PRAGA - MIASTO SETEK WIEŻ

 

 

 

 

 

 

PRAGA - MIASTO SETEK WIEŻ

Praga to miasto szczególne. Ta położona w centralnej Europie stolica Czech jest zbiorowiskiem niesamowitych wprost zabytków z okresu gotyku, renesansu, baroku, secesji oraz współczesności. Na obiad warto zamówić typowo czeski posiłek z knedliczkami.

 

Pobierz

   PDF

 WILNO

 

 

 

 

 

WILNO

Wilno - wyjątkowe miasto od wieków słynące z wielokulturowości. To właśnie stolica Litwy związana jest z życiem wielu sławnych Polaków, m.in. Mickiewicza, Słowackiego i Kraszewskiego. Wędrówki po ulicach i zakamarkach Wilna pozwolą wczuć się w przedziwną i nieuchwytną atmosferę tego czarującego miasta z polską przeszłością.

 

Pobierz

   PDF

 BYSTRICA - ORAWSKIE PODZAMCZE - WAŻEC

 

 

 

 

 

 

BYSTRICA - ORAWSKIE PODZAMCZE - WAŻEC

Słowacja, mimo swoich niewielkich rozmiarów jest krajem oferującym wiele do odkrycia: maleńkie i pełne zabytków miasteczka czy podziemne skarbnice - jaskinie. Zapraszamy do odwiedzenia tego pięknego i jeszcze mało znanego kraju.

 

Pobierz

   PDF

BERLIN

 

 

 

 

 

 

 

 

BERLIN

Berlin, najchętniej odwiedzane miasto Europy, zaraz po Paryżu i Londynie, ma do zaoferowania wiele ciekawych zabytków, m.in. imponującą katedrę, będącą symbolem dynastii Hohenzollernów, słynną Bramę Brandenburską czy Dom Kultur Świata - miejsce międzynarodowej sztuki współczesnej.

 

Pobierz

PDF

WIEDEŃ

 

 

 

 

 

 

 

 

WIEDEŃ

Odwiedzimy miasto, w którym tworzyli najsłynniejsi kompozytorzy tacy jak Wolfgang Amadeusz Mozart, czy autor walca „Nad pięknym modrym Dunajem” - Johann Strauss. Zobaczymy miejsce, gdzie król Jan III Sobieski pokonał turecką armię, bajkowy dom, w którym nie ma ani jednej linii prostej oraz wiele innych ciekawych zabytków.

 

Pobierz

   PDF

 BUDAPESZT

 

 

 

 

 

 

BUDAPESZT 

Budapeszt to niezwykle urokliwe miasto zachwycające mnóstwem zabytkowych budowli. Podczas wycieczki zobaczymy m.in. kompleks budynków pałacowych na Wzgórzu Zamkowym, węgierski Parlament stanowiący wizytówkę Budapesztu i największy kościół w mieście - bazylikę Św. Stefana.

 

Pobierz

   PDF

 WIEDEŃ, BRATYSŁAWA, BUDAPESZT

 

 

 

 

WIEDEŃ, BRATYSŁAWA, BUDAPESZT

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia 3 stolic: Wiednia, w którym tworzyli najsłynniejsi kompozytorzy tacy jak Wolfgang Amadeusz Mozart, czy autor walca „Nad pięknym modrym Dunajem” - Johann Strauss, Bratysławę, gdzie historię można spotkać niemal na każdym kroku oraz Budapeszt, uważany za jedno z najpiękniejszych europejskich miast.

 

Pobierz

   PDF

 WENECJA - RZYM

 

 

 

 

WENECJA - RZYM

W Wenecji nazywanej najpiękniejszym miastem świata zobaczymy zabytkowe pałace, kościoły, liczne muzea oraz biegnące nad kanałami mosty. Fascynować nas będą pięknie zdobione fasady i podmokłe drzwi, którymi wchodzi się do wnętrza kamienicy wprost z łodzi. Rzym - miasto o najpiękniejszej na świecie historii zachwyci nas starożytnymi budowlami, pięknymi kościołami, renesansowymi pałacami. Zapraszamy na niezapomnianą wycieczkę do Włoch.

 

Pobierz

   PDF