Imprezy okolicznościowe

Cena zawiera: ubezpieczenie NNW, wszelkie opłaty związane z programem, opiekę animatorów, organizację dyskoteki z dj-em i ogniska, upominki i dyplomy dla uczestników imprezy.
Cena nie zawiera: dodatkowych atrakcji powstałych w trakcie imprezy.

Programy wszystkich imprez podane są w wersji standardowej.

Dokładna cena uzależniona jest od ilości uczestników, ich wieku, terminu imprezy oraz daty jej rezerwacji. Każdą imprezę można modyfikować zgodnie z możliwościami i życzeniami Klienta!!!

Dokładną kalkulację oferty otrzymacie Państwo bezpłatnie!!!

BAL KARNAWAŁOWY

 

 

BAL KARNAWAŁOWY

Zorganizujemy w Twojej szkole wspaniały Bał Karnawałowy z przebraniami, pełen zabaw i tańców, który pozostawi miłe wspomnienia u każdego dziecka.Zapraszamy do zabawy z Frajdą!!!

Pobierz

PDF

 DZIEŃ DZIECKA

 

 

DZIEŃ DZIECKA

Zorganizujemy w Twojej szkole Dzień dziecka na sportowo. Na uczestników czekają ciekawe konkursy z nagrodami, sportowa rywalizacja, imponującej wielkości bańki mydlane oraz wiele innych atrakcji. Zapraszamy do zabawy z Frajdą!!!

 Pobierz

    PDF

 ANDRZEJKI

 

 

 

 

 

 

 

ANDRZEJKI

Zorganizujemy niezapomnianą zabawę andrzejkową w Twojej szkole. We wróżbach odczytamy odpowiedzi na różne nurtujące nas pytania. Tego dnia nie zabraknie również muzyki, która porwie wszystkie dzieci do tańca. Serdecznie zapraszamy!

 

Pobierz

   PDF

 mikolajki  

 

 

 

 

 

MIKOŁAJKI

Zaczarujemy Twoją szkołę świątecznym nastrojem organizując w niej bajeczne Mikołajki, które na długo pozostanę w pamięci każdego dziecka. Zdobienie pierników, wizyta Mikołaja i Śnieżynki, prezenty, świąteczne piosenki - to tylko niektóre spośród atrakcji czekających na uczestników imprezy z Frajdą.

 

Pobierz

   PDF

 rekreacjawsql

 

 

REKREACJA W TWOJEJ SZKOLE

Zorganizujemy w Twojej szkole: pikniki rodzinne, zawody sportowe, turniej piłki nożnej, siatkowej i w kometkę, slalom sprawnościowy, tor przeszkód, konkursy na wesoło - skoki na jednej nodze, naśladowanie zwierząt, dyskotekę z karaoke i DJ-em, ognisko z kiełbaskami. Zapraszamy do zabawy z Frajdą!!!

Pobierz

   PDF